اخبار ارز دیجیتال

سازندگان Friendsies NFT پروژه “رها شده” را در میان اتهامات قالیبافی رد کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجموعه Friendsies NFT پس از اعلام «مکث» پروژه به اتهامات مربوط به قالی‌کشی ۵ میلیون دلاری پاسخ داده است.

مجموعه Nonfungible Token (NFT) Friendsies ادعاهایی مبنی بر “ترک کردن” پروژه NFT به دنبال انبوهی از اتهامات “rag-pull” به بنیانگذاران آن را رد کرده است.

در 21 فوریه، بنیان‌گذاران پروژه NFT به دنبال‌کنندگان توییتر خود گفتند که فعلاً Friendies و «همه کالاهای دیجیتال آینده» را متوقف می‌کند و دلیل آن چالش‌های بازار است.

پس از حدود 40 دقیقه، حساب توییتر حذف شد و حساب Friendswithyou که پروژه را توسعه داده بود، حذف شد. ساختن نامشخص – شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه بنیانگذار با حدود 5 میلیون دلار “قوی” است.

حساب توییتر این پروژه از آن زمان دوباره فعال شده است، اما بنیانگذاران آن را به شدت تکذیب می کنند که این پروژه را “رها کرده اند”. با این حال، حساب موسس هنوز خصوصی است.

آنها گفتند: «معلوم بود که ماهیت اعلامیه ما خیلی ها را ناراحت کرد و شاید به بهترین شکل ممکن با آن برخورد نکردیم.

“اجازه دهید واضح بگویم، ما دوستان را رها نمی کنیم.”

بنیانگذاران گفتند که اعلام اولیه درباره تعلیق مشارکت اجتماعی “تا اطلاع ثانوی” بود.

وی افزود: «این بدان معنا نیست که ما در حال توقف ساخت و ساز و کشف فرصت ها هستیم، اما این تلاش ها ادامه دارد.

Friendsies مجموعه ای از 10000 NFT مبتنی بر اتریوم است که در مارس 2022 راه اندازی شد.این یک متاورس، یک تجربه واقعی، یک نصب هنری و نهایی بازی برای کسب درآمد “سبک توموگاچی”.

لیست مجموعه NFT دوستان OpenSea. منبع: OpenSea

طبق داده های OpenSea، Friendies NFT در حال حاضر دارای 3323 مالک با حداقل قیمت 0.012 اتر (ETH) (حدود 20 دلار) و حجم معاملات 3775 ETH است.

Friendsies در اطلاعیه اولیه خود گفت: “نوسانات بازار و چالش ها، پیشبرد این پروژه را به گونه ای که ما به آن افتخار می کنیم بسیار دشوار کرده است.”

در ادامه موضوع توییتر حدود 17 ساعت پس از اعلام تعلیق، بنیانگذار پروژه اعتراف کرد که توسط نفرت و تهدیدهای ناشی از این اعلامیه “غرق” شده است.

ما غرق در نفرت و تهدید بودیم، هم توییتر و هم وب سایت ما مورد حمله قرار گرفتند. […] از اینکه با تماس امروز شما را ناامید کردم عذرخواهی می کنم، اما ما به جایی نمی رسیم.»

مربوط: مدیر عامل RealVision: NFT ها در زمان رونق به عنوان املاک لوکس عمل می کنند

ساتویک ستی، رهبر سابق محصولات NFT مسترکارت، اوایل این ماه با ظرافت استعفا داد و حتی پیشنهاد کرد پروژه NFT دوستان را در اختیار بگیرد.

او گفت: “من یک تیم جدید تشکیل خواهم داد و با دیدی متفاوت روی پروژه کار خواهم کرد.”

“[Friendswithyou] همانطور که همیشه اصرار داشتید، اگر به صاحب خود اهمیت می دهید، کار درست را انجام دهید. به من ضربه بزن، بیا در موردش بحث کنیم.نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا