🚨 اخبار ارز دیجیتال

Friend.tech TVL طی چند هفته پس از اعلام “انقراض” از ۲۰ میلیون دلار گذشت

فعالیت کاربران در friends.tech پس از یک رکود کوتاه در هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

پلتفرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی friend.tech شاهد افزایش ناگهانی ارزش کل قفل شده (TVL) بوده است که در چهار روز گذشته به بیش از ۲۰ میلیون دلار رسیده است.

تنها دو هفته پیش، منتقدان پلتفرم را “مرده” اعلام کردند زیرا به نظر می رسید فعالیت در برنامه متوقف شده است.

از ۱۰ آگوست، کل مبلغ و هزینه ها در Friend.tech قفل شده است. منبع: DeFiLlama

با این حال، بر اساس داده‌های Dune Analytics، فعالیت در Friend.tech در روزهای اخیر تجدید حیات قابل‌توجهی داشته است، به طوری که حجم معاملات روزانه این برنامه در تاریخ ۹ سپتامبر به بالاترین میزان خود یعنی ۱۲.۳ میلیون دلار رسید. این سومین سطح بالاتر بود.

حجم معاملات و تعداد معامله‌گران از زمان تأسیس Friend.tech.منبع: Dune Analytics

همانطور که حساب مستعار TylerDidIt اشاره کرد، حجم معاملات Friend.tech در ۹ سپتامبر از حجم معاملات OpenSea فراتر رفت و در آن روز بیش از ۳ میلیون دلار از پلتفرم NFT پیشی گرفت.

اگرچه هیچ دلیل روشنی وجود ندارد که چرا این پلتفرم تا این حد گسترش یافته است، بسیاری از بزرگان صنعت کریپتو دلایل خود را برای احیای مجدد به اشتراک گذاشته اند.

تاجر معروف حسکه شوخی کرد این شرکت گفت: TVL از زمانی که کاربران متوجه شدند که چت Friend.tech “به سادگی یک مزرعه بازده تغییر نام تجاری” است، دو برابر شده است. این نظر به سود بالقوه ای اشاره دارد که کاربران می توانند از کمیسیون ۵ درصدی که هنگام خرید و فروش «کلید» افراد به دست می آورند، کسب کنند.

یکی دیگر از دلایل بالقوه در پشت تجدید فعالیت در Friend.tech مربوط به افزایش چهره‌های غیر رمزنگاری است که در هفته‌های اخیر به این پلتفرم پیوسته‌اند، از جمله تعدادی از YouTubers برجسته و سازندگان OnlyFans.

PancakesBrah، یک حساب کاربری مستعار که مسئول رشد و توسعه کسب و کار در Friend.tech است، گفت که این موضوع باعث می شود که این پلتفرم «فقط یک برنامه برای دوستان ارز دیجیتال نیست».

علاوه بر این، برنامه به روز رسانی های متعددی دریافت می کند که تجربه و عملکرد کاربر را بهبود می بخشد.

اگرچه در ابتدا با باگ ها و خطاهای فنی مختلف مواجه بود، اما یک سری ویژگی های جدید از جمله امکان آپلود عکس و امکان خرید با کارت های اعتباری را اضافه کرده است. گزینه بخش های جدید برای نمایش انواع مختلف فعالیت.

مربوط: Friend.tech گزارش هایی مبنی بر افشای پایگاه داده بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر را تکذیب می کند

Friend.tech در ۱۱ آگوست در پایگاه لایه ۲ کوین‌بیس راه‌اندازی شد و تا روز دهم مبلغ قابل‌توجهی ۵.۹ میلیون دلار به‌دست آورد.

اما بلافاصله پس از آن، فعالیت کاربر راکد شد، با کاهش شدید کارمزدهای روزانه ۸۷ درصد و کاهش ۹۰ درصدی حجم معاملات در هفته بعد، که باعث شد برخی بر این باورند که پلتفرم پیش از موعد “مرده” شده است.

مجله: چگونه افراد باهوش در سکه‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – یک برنامه ۳ نقطه‌ای برای موفقیتنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا