اخبار ارز دیجیتال

Friend.tech در صورت استفاده کاربران از برنامه های تقلبی، مجازات هایی را تهدید می کند

Friend.tech به کاربرانی که انتخاب کردند به «فشار و کپی» بپرند هشدار داد که امتیازات موجود خود را از دست خواهند داد.

آخرین برنامه رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز کریپتو (DeSo)، Friend.tech، به دلیل تصمیم آن برای مجازات کاربرانی که نسخه های فورک یا کپی پلت فرم رسانه های اجتماعی توکن شده آن را انتخاب کرده اند، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

اکانت رسمی Tech X در تاریخ آگوست در توییتی گفت: «برای اطمینان از اینکه کاربران وفادار ما در طول دوره بتا پاداش عادلانه دریافت می‌کنند، کاربرانی که به فورک یا کپی مهاجرت می‌کنند به‌طور خودکار امتیاز کسب نمی‌کنند و امتیاز موجود خود را از دست می‌دهند.» ۲۸.

Friend.tech در پاسخ خود به رقبای خاص یا تعداد کاربران X اشاره ای نکرده است. خاطر نشان انتظار می رود انتقال به یک برنامه جدید DeSo یا “SocialFi” به نام Shares در ۳۱ آگوست وارد نسخه آزمایشی عمومی شود.

Friend.tech هر هفته «امتیازهای پاداش» را به آزمایش‌کنندگان بتا می‌دهد و در مجموع ۱۰۰ میلیون امتیاز طی ۶ ماه توزیع می‌کند.

این تیم هنوز نباید به اشتراک بگذارد که امتیازات در نهایت برای چه چیزی استفاده خواهد شد. اشاره در ۱۵ آگوست، اعلام کرد که “این برنامه زمانی که به وضعیت انتشار رسمی برسد، هدف ویژه ای خواهد داشت.”

برخی انتظار دارند که این به توکن هایی برای حاکمیت friend.tech تبدیل شود، در حالی که برخی دیگر معتقدند که می تواند پیامدهای اقتصادی برای کاربران داشته باشد.دیگران ایمان داشتن این به دلیل دور دانه است سرمایه گذاری به گفته پارادایم، ممکن است در آینده توکن بومی friends.tech وجود داشته باشد.

اعلامیه Friend.tech مورد استقبال اعضای جامعه ارزهای دیجیتال قرار نگرفت.

در اولین ساعت پس از انتشار این اطلاعیه، صدها نظر منفی و بازنشر حرکات ضدرقابتی برنامه را به سخره گرفتند.

واکنش دیگر کاربران X به اطلاعیه اخیر. منبع: ایکس (توئیتر)

ترساندن یا جریمه کردن کاربران به دلیل آزمایش پلتفرم‌های دیگر کاملاً بر خلاف هر چیزی است که این صنعت مطرح می‌کند. من نوشته ام CryptoKaleo، یک معامله گر با نام مستعار، در مورد این اعلامیه اظهار نظر کرد.

“این یک نمونه کلاسیک از کارهایی است که نباید هنگام رقابت در وب ۳ انجام داد (می خندد) – من مشتاقانه منتظر هستم تا چند ساعت دیگر عذرخواهی را بخوانم.” گفت یکی دیگر.

مربوط: Friend.tech گزارش هایی مبنی بر افشای پایگاه داده بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر را تکذیب می کند

این اعلامیه کمتر از سه هفته پس از عرضه آن در ۱۱ آگوست منتشر شد. از طرف دیگر Friend.tech در چند روز گذشته شاهد کاهش معیارهای کلیدی مانند فعالیت، ترافیک و حجم بوده است.

طبق داده‌های Dune Analytics، در زمان انتشار این مقاله، تراکنش‌ها در Friend.tech بیش از ۹۰ درصد از اوج ۵۲۵۰۰۰ تراکنش در ۲۱ آگوست کاهش یافتند، با مجموع ۵۰۰۰۰ تراکنش در ۲۸ آگوست. نسبت به. تا

مجله: بازی‌های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیستند … اما این در حال تغییر استنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا