🚨 اخبار ارز دیجیتال

Friend.tech پس از گزارش تعویض سیم کارت راه حل حذف لاگین را ارائه می دهد

پس از اینکه تعویض سیم‌کارت به هکرها امکان دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را داد، Friend.tech به کاربران این امکان را داد تا روش‌های ورود به حساب‌های شخصی خود را اضافه و حذف کنند.

شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Friend.tech در رسانه های اجتماعی ویژگی به روز شده ای را اعلام کرده است که به کاربران امکان می دهد پس از گزارش تعویض سیم کارت، روش های مختلف ورود به سیستم مورد استفاده برای دسترسی به حساب های شخصی خود را اضافه و حذف کنند.

Friend.tech در ۴ اکتبر اعلام کرد که کاربران از این پس پس از دسترسی به کیف پول خود می توانند از طریق اپلیکیشن به تنظیمات خود دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم به پست خود ادامه داد و گفت که در حال دریافت سوالاتی از کاربران است که می‌پرسند چرا هنوز ویژگی رمز عبور را برای احراز هویت دو مرحله‌ای فعال نکرده‌اند.

Friend.tech گفت که این ویژگی در حال حاضر به احتمال زیاد کاربران را از حساب های آنها قفل می کند. این شرکت گفت که به‌روزرسانی UX را برای Privy پیشنهاد کرده است که از آن برای فعال کردن ویژگی‌های حریم خصوصی استفاده می‌کند.

Privy سخت روی اجرای این کار کار می کند و پس از تکمیل این عملکرد را یکپارچه خواهد کرد.

در یک پرسش و پاسخ در ۲ اکتبر، کاربران Friend.tech شکایت کردند که از برخی از کاربران خواسته نمی‌شود رمز عبور خود را تأیید کنند، و نه Privy و نه Friend.tech نمی‌توانند آن‌ها را در صورت وارد کردن اشتباه، بازنشانی کنند.

در همین حال، کاربران نسبت به به روز رسانی واکنش نشان می دهند و بسیاری می گویند که قبلاً حساب های خود را قفل کرده اند.

۱ کاربر شکایت کرد اگرچه آنها این شماره را حذف کردند و آن را با نوع دیگری از احراز هویت جایگزین کردند، اما گفتند جلسات در دستگاه های دیگر از سیستم خارج نشده اند و همچنان می توانند به هکرها اجازه ورود به سیستم را بدهند.

مربوط: مدیران می گویند شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز دارای مشکلات نگهداری هستند

این به‌روزرسانی‌ها پس از آن منتشر می‌شوند که این پلتفرم در ۴ اکتبر با یک سوء استفاده مواجه شد، زمانی که کاربران گزارش دادند که هکرها، که به عنوان تعویض سیم‌کارت نیز شناخته می‌شوند، شماره تلفن همراه آن‌ها را تصاحب کرده و حساب‌های آن‌ها به خطر افتاده است.

بر اساس گزارش ها، در نتیجه، بیش از ۱۰۰ (ETH) تنها در یک هفته به بیرون درز کرد.

این سوء استفاده تا ۵ اکتبر ادامه داشت و تا آن زمان، کلاهبرداران پشت این نفوذ موفق شدند حداقل ۳۸۵۰۰۰ دلار (ETH) را جبران کنند.

همه اینها به دنبال رشد عظیم درآمد Friend.tech است، با جهش کلی ۱۰۶۶۳ (ETH) و ارزش کل قفل شده (TVL) به بیش از ۳۰۰۰۰ (ETH).

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا