🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبیه سازی Friend.tech Stars Arena باعث افزایش فعالیت در Avalanche می شود

قیمت AVAX در بحبوحه افزایش فعالیت شبکه که توسط Stars Arena شبیه Friend.tech افزایش یافت، بیش از ۸ درصد افزایش یافت.

برنامه شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز (DeSo) Stars Arena به طور قابل توجهی فعالیت در شبکه زنجیره C Avalanche را افزایش داده است.

با افزایش فعالیت شبکه، قیمت توکن بومی AVAX (AVAX) شبکه نیز افزایش می‌یابد که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸ درصد افزایش یافته است.

Stars Arena با الهام از Friend.tech که در اواخر سپتامبر راه اندازی شد، شاهد تعداد کل تراکنش های روزانه در زنجیره C Avalanche بود، یک جزء بلاک چین که به طور خاص برای اجرای قراردادهای هوشمند در Avalanche طراحی شده است. بیش از ۱۸۶ درصد در دو سال گذشته افزایش یافته است. سال ها. روز به روز.

کل فعالیت شبکه زنجیره C بهمن از اول اکتبر ۱۸۶ درصد افزایش یافته است. منبع: Snowtrace.io

برنامه Stars Arena نیز با بیش از ۱۰۰۰۰ کیف پول فعال منحصر به فرد در پلتفرم به سرعت رشد کرده است. طبق داده‌های DappRadar، طی دو روز گذشته، این پلتفرم بیش از ۳.۲۶ میلیون دلار در کل حجم معاملات و کمی بیش از ۴۶۲۰۰۰ تراکنش ایجاد کرده است.

Stars Arena از زمان راه اندازی آن در اواخر سپتامبر به سرعت رشد کرده است. منبع: DappRadar

در همین حال، طبق داده های DefiLlama، ارزش کل پلتفرم قفل شده (TVL) از ۱ میلیون دلار فراتر رفته است. با این حال، این هنوز در مقایسه با Friend.tech که دارای TVL حدود ۴۴.۲۷ میلیون دلار است، کمرنگ است.

مشابه Friend.tech، Star Arena به کاربران اجازه می‌دهد تا حساب‌های توییتر خود را به پلتفرم مرتبط کنند. سپس کاربران از توکن‌های AVAX خود برای خرید «بلیت» برای سایر کاربران استفاده می‌کنند و خود پلتفرم و کاربران هنگام خرید و فروش بلیط، هزینه‌ای ناچیز دریافت می‌کنند.

خرید بلیط یک کاربر به آنها امکان دسترسی به یک چت خصوصی را می دهد. برخلاف Friend.tech، Stars Arena دارای یک فید عمومی است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون پرداخت پول زیاد، کاربران دیگر را دنبال کنند.

مربوط: مدیران می گویند شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز دارای مشکلات نگهداری هستند

کاربر مستعار X Wale.swoosh Stars Arena را “از بسیاری جهات بهتر از Friend.tech” توصیف کرد. ویژگی فید عمومی به کاربران اجازه می دهد تا اجتماعی تر از برنامه DeSo مبتنی بر پایه باشند.

با این حال، Wale.swoosh و بسیاری دیگر از کاربران در سراسر X می گویند که برنامه هنوز کاملاً باگ است، و خاطرنشان کردند که چت “بسیار کند” است و اطلاعاتی درباره تیم پشت برنامه ندارد. خواستار احتیاط هستند.

Stars Arena آخرین اپلیکیشنی است که به تعداد فزاینده‌ای از پلتفرم‌های مالی اجتماعی، از جمله Alpha شبکه بیت‌کوین، Solana’s Friendzy و Arbitrum’s PostTech می‌پیوندد. علیرغم گسترش اپلیکیشن‌های مشابه DeSo، Friend.tech با بیش از ۲۹۳ میلیون دلار حجم معاملات ماهانه، پیشتاز بازار باقی می‌ماند که بیش از ۲۸۳ میلیون دلار بیشتر از نزدیک‌ترین اپلیکیشن بعدی، PostTech است.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا