🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران فرانسوی ممنوعیت تبلیغ اینفلوئنسرهای رمزنگاری را پیشنهاد کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس این پیشنهاد، افرادی که این ممنوعیت ها را نقض می کنند ممکن است با دو سال زندان و جریمه ۳۰۰۰۰ یورویی روبرو شوند.

قانون‌گذاران فرانسوی پیشنهاد کرده‌اند که برای محافظت از مصرف‌کنندگان در برابر خطرات احتمالی، تبلیغ برخی محصولات و خدمات مالی، از جمله دارایی‌های کریپتو، با ابزارهای الکترونیکی ممنوع شود.

اصلاحیه پیشنهادی برای شماره لایحه است. هدف ۷۹۰ مبارزه با تقلب و افراط توسط اینفلوئنسرها در شبکه های اجتماعی است. این اصلاحیه همچنین پیشنهاد می کند تبلیغات محصولات بهداشتی، قمار و بازی های ویدیویی با استفاده از مکانیسم های مشابه ممنوع شود.

پیشنهادات در نظر گرفته شده توسط کمیسیون امور اقتصادی، تأثیرگذاران تجاری را هدف قرار می دهد که محصولات و خدمات مالی را که خطراتی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند، مانند سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال و دارایی های نامشهود قابل تعویض و غیر قابل تعویض، تبلیغ می کنند.

در صورت تصویب این قانون، تنها اپراتورهایی که تأییدیه Autorité des Marchés Financiers (AMF) را داشته باشند، مجاز به تبلیغ دارایی های رمزنگاری هستند. AMF نهاد نظارتی مسئول «قوانین حاکم بر بازارهای مالی و زیرساخت‌های بازار، تأیید معاملات مالی شرکت‌های بورسی، و تأیید متخصصان خدمات مالی و محصولات سرمایه‌گذاری جمعی تحت نظارت آن است».

اصلاحیه پیشنهادی با هدف “ممنوعیت تبلیغاتی که محصولات و خدمات مالی را هدف قرار می دهد که خطر خاصی برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند به منظور رسیدگی به سوء استفاده های مشاهده شده در شبکه های اجتماعی” انجام می دهد. عبارت جدید اصلاحیه استثناهایی را برای ممنوعیت های تعیین شده توسط تنظیم کننده ها مجاز می کند.

در این پیشنهاد آمده است که نقض این ممنوعیت ها می تواند منجر به دو سال زندان و جریمه ۳۰۰۰۰ یورویی (۳۲۶۰۰ دلار) شود. هدف از این ممنوعیت محافظت از مصرف کنندگان در برابر خطرات بالقوه مرتبط با برخی محصولات و خدمات مالی است، اما اجازه دادن به انعطاف پذیری با استثناهای خاص در این ممنوعیت را می دهد.

مربوط: مقررات ارزهای دیجیتال MiCA اتحادیه اروپا یک “عمل متعادل کننده” است: هفته بلاک چین پاریس ۲۰۲۳

پیشنهاد ممنوعیت تبلیغ اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال در فرانسه همزمان با هفته بلاک چین پاریس، گردهمایی متخصصان صنعت ارزهای دیجیتال، وب ۳ و بلاک چین است. Cointelegraph در حال حاضر به‌روزرسانی‌ها را ارائه می‌کند و با شرکت‌کنندگان، پانل‌ها و برگزارکنندگان مصاحبه می‌کند.

مایکل آمار در مصاحبه ای اختصاصی با موسس و رئیس هفته بلاک چین پاریس گفت که ورود شرکت های بزرگ Web2 به فضای وب ۳ برای اکوسیستم مثبت خواهد بود زیرا منابعی را به همراه خواهد داشت که می توانند پذیرش را در مقیاس بالا ببرند. باور به اینکه ممکن استنویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا