اخبار ارز دیجیتال

موزه‌های برتر فرانسه با NFT: خبرنامه Nifty، 8-14 فوریه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برترین موزه‌های معاصر فرانسه، NFT‌های مجموعه‌هایی مانند کریپتوپانک‌ها و اتوگلیف‌ها را به نمایش خواهند گذاشت.

در خبرنامه این هفته، درباره نحوه نمایش نشانه‌های غیرقابل تعویض (NFT) توسط موزه معاصر برتر فرانسه بخوانید. پروژه کپی Bored Ape Yacht Club (BAYC) دریابید که چرا بنیانگذاران RR/BAYC با ثبت علامت تجاری از آزمایشگاه یوگا مخالف هستند. ببینید چگونه NFT های مبتنی بر اتریوم 60 درصد از ارزش بازار خود را از دست دادند و یاد بگیرید که چگونه آدرس های غیر صفر بیت کوین (BTC) به دلیل NFT های بیت کوین سر به فلک کشیده است. و نیفتی نیوز این هفته را فراموش نکنید. در این فیلم، پاریس هیلتون، شخصیت اجتماعی آمریکایی، در حال راه‌اندازی متاورز دوستیابی به نام پاریس لند است.

CryptoPunks، برترین موزه هنر مدرن فرانسه با نمایش اتوگلیف‌های NFT

مرکز پمپیدو، موزه هنر مدرن پیشرو در پاریس، فرانسه، نمایشگاه دائمی NFT را اعلام کرد. این موزه NFT های هنرمندان مختلف دیجیتال جهانی، از جمله CryptoPunk #110 و Autoglyph #25 را به نمایش خواهد گذاشت.

به گفته خاویر ری، مدیر موزه ملی هنر مدرن فرانسه، این مرکز به دنبال علایق در هنر دیجیتال مرتبط با بلاک چین است. ری اشاره کرد که این مجموعه مجدداً حمایت خود را از هنرمندان در “فتح رسانه های جدید” تأیید می کند.

به خواندن ادامه دهید…

BAYC Counterfeiter 10 کاربرد علامت تجاری آزمایشگاه یوگا را به چالش می کشد

RR/BAYC، یکی از بنیان‌گذاران مجموعه NFT Copycat، در یک مناقشه مالکیت معنوی بین خالقان BAYC و موسسان RR/BAYC، جرمی کاهن و رایدر ریپس، با 10 درخواست علامت تجاری از آزمایشگاه‌های یوگا مخالفت کردند.

با این حال، تیم آزمایشگاه یوگا به نظر می رسد از این تلاش آشفته نشده است. در یک مصاحبه رسانه ای جریان اصلی، سخنگوی یوگا لبز گفت این ارسال صرفاً تلاشی برای “انحراف” از موضوع واقعی است.

به خواندن ادامه دهید…

گزارش: مجموعه Ethereum NFT نزدیک به 60 درصد از ارزش بازار را در سال 2022 از دست می دهد

NFT ها از زمستان رمزنگاری 2022 در امان نبودند. یک گزارش DappRadar 81 مجموعه NFT مبتنی بر شبکه اتریوم را بررسی کرد و نشان داد که ارزش کل بازار در سال 2022 کاهش یافته است.

ارزش بازار NFT اتریوم در ابتدای سال ۹.۳ میلیارد دلار بود، اما داده‌ها نشان می‌دهند که ارزش آن تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۳.۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. طبق یک گزارش، ارزش بازار ممکن است تحت تأثیر کاهش ارزش اتر (ETH) در سال 2022 قرار گیرد.

به خواندن ادامه دهید…

بیت کوین به لطف Ordinals: Glassnode به رکورد ۴۴ میلیون آدرس غیر صفر رسید

انتشار بیت کوین NFT، بیت کوین Ordinals، تعداد آدرس های بیت کوین غیر صفر را به رکورد 44 میلیون رساند. بر اساس پلتفرم تحلیلی Glassnode، این اولین بار در تاریخ 14 ساله BTC است که این پلتفرم برای مقاصد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

Glassnode اشاره کرد که افزایش استفاده از Ordinals منجر به افزایش استفاده از شبکه بیت کوین شده است. این پلتفرم همچنین تاکید کرد که این ویژگی جدید کاربران فعال جدیدی را با موجودی غیر صفر به بیت کوین آورده است.

به خواندن ادامه دهید…

Sniffy News: Finding Love in Metaverse Paris Hilton، BTC CryptoPunks Surge و موارد دیگر

پاریس هیلتون، عضو اجتماعی آمریکایی، با پلتفرم Metaverse The Sandbox همکاری کرده است تا “Parisland” را راه اندازی کند، یک تجربه دوستیابی واقعیت مجازی که به بازیکنان اجازه می دهد در یک نمایش واقعی دوستیابی درون بازی شرکت کنند.

به خواندن ادامه دهید…

پادکست NFT STEEZ Cointelegraph را بررسی کنید

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا