اخبار ارز دیجیتال

CryptoPunks، برترین موزه هنر مدرن فرانسه با نمایش اتوگلیف‌های NFT


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نمایشگاه جدیدی که به تقاطع هنر و بلاک چین اختصاص دارد در بهار امسال در مرکز پمپیدو، خانه اولین مجموعه هنر مدرن اروپا، افتتاح می شود.

مرکز پمپیدو، موزه هنر معاصر پیشرو پاریس، در ۱۰ فوریه از نمایشگاهی دائمی رونمایی کرد که به تقاطع هنر و بلاک چین با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اختصاص داشت.

این مرکز که در ۱۰ فوریه اعلام شد، NFT های بیش از ۱۶ هنرمند دیجیتال از سراسر جهان، از جمله مجموعه های محبوب مانند CryptoPunk #110 و Autoglyph #25 اهدا شده به مرکز پمپیدو را به نمایش می گذارد.

خاویر ری، مدیر موزه ملی هنر مدرن فرانسه، در بیانیه ای گفت که مرکز پمپیدو “علاقه خود را به هنر دیجیتال مرتبط با بلاک چین دنبال می کند.” به گفته ری:

وب ۳ قلمروی پیشگامانه ای است که هنرمندان برای خلق آثار اصیل و جسورانه به دست آورده اند و این مجموعه حمایت خود را از هنرمندان برای تسخیر ابزارهای بیان جدید که پایه و اساس هنر معاصر هستند، مجدداً تأیید می کند.

این نمایشگاه که برای بهار امسال برنامه ریزی شده است، اولین نمایشگاه NFT در مرکز مشهور بین المللی پمپیدو خواهد بود که شاهکارهای هنرمندان دیگری مانند واسیلی کاندینسکی، فریدا کالو و هانری ماتیس را در خود جای داده است.

موارد مرتبط: DeFi، DAOs، NFTs: Crypto در حال بازتعریف نحوه جمع‌آوری سرمایه توسط خیریه‌ها است.

سازنده NFT Yuga Labs که از مارس ۲۰۲۲ مالکیت معنوی CryptoPunks (IP) را در اختیار دارد، گفت این ابتکار بخشی از یک پروژه قدیمی برای اهدای پانک ها به موسسات هنری بزرگ در سراسر جهان است. این شرکت قبلاً CryptoPunk #305 را به موزه هنرهای معاصر میامی اهدا کرده است.

“مشاهده CryptoPunk شماره ۱۱۰ در مرکز پمپیدو، شاید معتبرترین موزه هنر معاصر جهان، لحظه ای شگفت انگیز برای اکوسیستم های web3 و NFT و کمک به تقویت این گفتگوی فرهنگی است. ما مفتخریم که می توانیم این کار را انجام دهیم.” یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگاگرگ سولانو

NFT ها اشیای دیجیتالی هستند که دارای ویژگی هایی مانند منحصر به فرد بودن و ناسازگاری هستند که در بلاک چین قابل تأیید است. بر اساس فناوری دفتر کل توزیع شده، NFTها به عنوان روشی برای احراز هویت خریداران اقلام منحصر به فرد عمل می کنند و جنبه هایی مانند مالکیت را اثبات می کنند. مهمترین آنها هنر، موسیقی و بازی های ویدیویی مبتنی بر بلاک چین است.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا