🚨 اخبار ارز دیجیتال

رایزنی‌های متاورس فرانسه به دنبال نظراتی در مورد جایگزین‌هایی برای غول‌های فناوری هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دولت در مورد تجربه کاربری و نگرانی‌های Metaverse و موانعی که کسب‌وکارهای محلی ممکن است برای ورود به قلمرو مجازی با آن مواجه شوند، سؤال می‌کند.

به منظور شکل دادن به یک “استراتژی فرانسوی” برای بخش رو به رشد و ارائه جایگزینی برای “غول های بین المللی”، دولت فرانسه تصمیم گرفته است آنچه را که متاورس یا “جهان غوطه ور مجازی” می نامد به اطلاع عموم برساند. .

در ۱۱ آوریل، اداره کل شرکت فرانسه با صدور رایزنی از شرکت ها، موسسات، شهروندان و محققان خواست تا به یک سری سوالات در مورد “فضای مجازی” پاسخ دهند.

هدف از این رایزنی ها این است که به مردم اجازه دهد انتظارات خود را در مورد چگونگی پیش بینی و ارائه جایگزینی برای جهان های مجازی و همهجانبه ای که در حال حاضر توسط غول های بین المللی ارائه می شود، بیان کنند.

با تاکید بر توسعه سریع فناوری‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، بسیاری از شرکت‌ها خود را به‌عنوان ارائه‌دهنده یا کاربران راه‌حل معرفی می‌کنند و آن را به “بخشی جدایی ناپذیر از بحث اقتصادی تبدیل می‌کنند.”

این مشاوره از استفاده مستقیم از اصطلاح “متاورس” خودداری کرده است و بیان می کند که “متاورس” همچنان “موضوع بحث عمومی” است و این مشاوره فرصتی را برای “مرتبط بودن آن زیر سوال می برد.”

گزیده ای از نظرسنجی شهروندان ترجمه شده از فرانسه.منبع: وزارت اقتصاد

این مشاوره پرسشنامه‌های مختلفی را در اختیار شهروندان، کسب‌وکارها، سازمان‌ها و پژوهشگران قرار می‌دهد، اما همه آنها در درجه اول به سطح دانش آنها در مورد فضاهای مجازی، میزان تقاضا برای چنین فضاهایی و چالش‌های بالقوه مرتبط با آنها توجه دارند. بر

چندین سؤال از بین ذینفعان پرسیده شد، اما تفاوت‌های کلیدی وجود داشت.

از شهروندان در مورد تجربه آنها با فناوری هایی مانند واقعیت ترکیبی، بلاک چین و نرم افزارهای ایجاد سه بعدی و همچنین نگرانی ها و اهداف اصلی آنها برای شرکت در فعالیت های همهجانبه مجازی در آینده سؤال می شود.

از سوی دیگر، از شرکت‌ها در مورد موانعی که ممکن است مانع پیشرفت شرکت‌های فرانسوی در ساخت متاورس شود، انتظارات آنها از تقاضا از متخصصان و عموم مردم و انتظارات آنها از تقاضا از مردم و دنیای غوطه‌ور فردا سؤال شد. مطمئنی؟”

مربوط: مروری بر متاورس در سال ۲۰۲۲

از شرکت‌ها و پژوهشگران در مورد حوزه‌های اولویت‌دار برای تأمین مالی سؤال شد، و از محققان خواسته شد که دیدگاه خود را برای تجربیات فراگیر مجازی علاوه بر سؤالات چند گزینه‌ای شرح دهند.

این در حالی است که گروهی از کارشناسان صنعت در پانلی در هفته بلاک چین در پاریس در ۲۲ مارس روی صحنه رفتند تا درباره نحوه تفسیر قانون‌گذاران آنچه در متاورس اتفاق می‌افتد و نحوه ورود شرکت‌ها به متاورس و نحوه ورود شرکت‌ها به متاورس بحث کنند.

جولی جاکوب، وکیل دادگستری و بنیانگذار شرکت حقوقی Jacob Avocats، در این پنل گفت: «هیچ استانداردی وجود ندارد» و افزود که این «یک فرصت عالی» برای ایجاد مجموعه‌ای از قوانین و استانداردهای اخلاقی است. مزرعه برنج.

مجله: چگونه می توان “رویای متاورس” را در سال ۲۰۲۳ احیا کرد

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا