🚨 اخبار ارز دیجیتال

در فرانسه، بایننس با Ingenico برای اجرای آزمایشی پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در فروشگاه شریک می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

همکاری جدید بین Binance و Ingenico امکان پرداخت در فروشگاه در فرانسه از طریق Binance Pay را فراهم می کند.

پذیرش جریان اصلی سرویس‌های مبتنی بر رمزنگاری و رمزنگاری همچنان ادامه دارد زیرا شرکت‌های بیشتری راه‌حل‌های مالی سنتی (TradFi) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را پل می‌کنند.

در اطلاعیه ۲۲ فوریه، یک برنامه آزمایشی جدید بین راه حل های پرداخت Binance و Ingenico راه اندازی شد و امکان پرداخت رمزنگاری در فروشگاه از طریق Binance Pay را فراهم کرد. تست اولیه این سرویس در حال حاضر فقط در پایانه های پرداخت Ingenico AXIUM در فرانسه در دسترس است.

طبق این اعلامیه، این برنامه بیش از ۵۰ ارز دیجیتال را می پذیرد. در ابتدا، بازرگانان به صورت ارز دیجیتال پرداخت خواهند شد. با این حال، انتظار می‌رود یک راه‌حل ارز دیجیتال به فیات، که در آن به بازرگانان به صورت فیات پرداخت می‌شود، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ به صورت آزمایشی اجرا شود.

خلبان فرانسوی با دو تاجر در بخش مهمان‌نوازی و خرده‌فروشی کار می‌کند، Le Carlie و Miss Opéra.

کشورهای اروپایی دیگری که بایننس یک اپراتور رمزنگاری تایید شده است، در لیست توسعه خدمات زیر قرار دارند. بایننس در حال حاضر به عنوان یک تجارت در فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، اسپانیا، قبرس، لهستان و سوئد تایید شده است.

مربوط: مدیر صنعت موسیقی می گوید: کارت های اعتباری می توانند Web2 را به Web3 متصل کنند

معمولاً برای شروع پذیرش ارزهای رمزنگاری شده، دستگاه‌های موجود در فروشگاه باید به نحوی یکپارچه شوند. با این حال، راه حل جدید ادعا می کند که یک دستگاه “همه در یک” است و فرآیند نصب را برای تاجران و مصرف کنندگان آسان تر می کند.

جاناتان لیم، رئیس بایننس پی و کارت بایننس در بایننس، دستگاه همه‌این وان را «روشی جدید برای نزدیک شدن به بازار» و «تسریع دسترسی به مصرف‌کنندگان» توصیف کرد.

در طول سال گذشته، بایننس فعالانه روی راه حل های پرداخت مختلف در سراسر جهان کار کرده است. پس از موفقیت در آرژانتین در آگوست گذشته، اخیراً با Mastercard برای راه اندازی کارت های رمزنگاری پیش پرداخت در برزیل همکاری کرد.

شرکت های دیگر نیز در تلاش هستند تا شکاف بین سیستم های پرداخت Web2 و Web3 را پر کنند. در ۱۰ فوریه، Bit2Me همکاری با Mastercard را برای راه‌اندازی یک کارت نقدی با ارائه نقدینگی رمزنگاری اعلام کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا