🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از مقامات سابق کاخ سفید، سیاست ریپل و بخش دولتی را رهبری خواهد کرد

جدیدترین رئیس سیاست عمومی ایالات متحده ریپل به مدت شش سال در قدرت بوده است و قبلاً سمت های مشابهی در گروه سافت بانک، زوم و لیفت داشته است.

لورن بلیو، کارمند سابق دفتر قانونگذاری کاخ سفید و مدیر سیاست کمیته قوانین مجلس ایالات متحده، به شرکت ارزهای دیجیتال ریپل به عنوان رئیس سیاست عمومی و دولت ایالات متحده پیوست.

در اطلاعیه ۲۶ سپتامبر در لینکدین، Belive گفت که او موضع سیاست ریپل را برای رهبری تعامل در واشنگتن دی سی و در سراسر ایالات متحده پذیرفته است. او تجربه ای در دولت دارد و قبلاً سمت های مشابهی در SoftBank Group، Zoom و Lyft داشته است.

Belive گفت: «در حالی که چشم انداز نظارتی در حال تکامل است، بسیار مهم است که ما از سیاست هایی حمایت کنیم که نه تنها از صنعت کریپتو، بلکه از افراد و مشاغل بی شماری که می توانند از این پیشرفت ها بهره مند شوند، حمایت کنیم.

ارائه شده توسط Lauren Belive در ۲۶ سپتامبر. منبع: لینکدین

اضافه شدن Belive به Ripple در بحبوحه شکایت این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد توکن XRP آن اعلام شد. اگرچه شکایت در جریان است، اما یک قاضی در ماه ژوئیه حکم داد که این توکن به سختی یک امنیت است و عواقبی برای صنعت ارزهای دیجیتال دارد.

مربوط: دی سی نمی داند که رای دهندگان ارزهای دیجیتال چقدر قدرتمند هستند – برایان آرمسترانگ

به نظر می‌رسد اعضای شرکت‌های بزرگ رمزنگاری مستقر در ایالات متحده تلاش‌های حمایتی خود را با قانون‌گذارانی که به دنبال شفاف‌سازی مقرراتی در این زمینه هستند، افزایش می‌دهند. کمپین «Stand with Crypto» کوین‌بیس، کاربران را تشویق می‌کند که به نامزدهای ارز دیجیتال در سطح ایالتی و فدرال رأی دهند.

در زمان انتشار، قانونگذاران ایالات متحده بر سر یک لایحه هزینه با هدف جلوگیری از تعطیلی دولت پس از ۳۰ سپتامبر اختلاف داشتند. اگر قانونگذاران نتوانند به توافق برسند، چندین لایحه کریپتو که در انتظار رأی گیری در مجلس نمایندگان هستند، ممکن است به تعویق بیفتد. ظرف یک هفته توافق شد.

مجله: نظر: حداکثر گرایی رمزارز جمهوری خواه تقریباً به بدی «ارتش ضد رمزارز» دموکرات است.

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا