اخبار ارز دیجیتال

دستیار سابق سرویس مخفی آمریکا.کارگردان: اطلاعات شخصی کاربر FTX را خصوصی نگه دارید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جرمی شریدان استدلال کرد که اطلاعات کاربران FTX، در صورت افشا شدن، می‌تواند هدف آسیب‌های فیزیکی و حملات کلاهبرداری آنلاین باشد.

جرمی شریدان، دستیار سابق اداره تحقیقات سرویس مخفی ایالات متحده، هشدار داده است که در صورت افشای اطلاعات شخصی برخی از مشتریان FTX ممکن است مورد هدف قرار گیرند.

شریدان در بیانیه ۲۰ آوریل خود که در دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور ایالات متحده ثبت شد، درخواست بدهکاران خود را مبنی بر خودداری از “اطلاعات محرمانه خاص” کاربران FTX تایید کرد. به گفته شریدان، مدیر عامل فعلی FTI Consulting، افشای نام مشتریان مرتبط با صرافی‌های ناموفق ارزهای دیجیتال می‌تواند منجر به «سرقت هویت، سرقت دارایی، حملات شخصی و آسیب‌های آنلاین بیشتر» شود.

شریدان گفت: “اگر اسامی مشتریان فردی در این موارد فصل ۱۱ عمومی شود، چنین اطلاعاتی فهرستی دقیق از اهداف آسیب پذیر را در اختیار بازیگران بد بالقوه قرار می دهد.” «به ویژه، با افشای برنامه دارایی‌ها و بدهی‌های بدهکار، فهرستی از اهداف بالقوه را در اختیار افراد شرور قرار می‌دهد. […] و دارایی‌های ارز دیجیتال مربوط به مشتری هر متعهد. “

به گفته شریدان، کاربران FTX با مقادیر زیادی ارز دیجیتال به طور موثر “هدف هایی روی پشت خود” هستند و می توانند قربانی کلاهبرداری توسط کلاهبردارانی شوند که کیف پول آنها را می بینند. او نمونه‌هایی از کلاهبرداری‌های آنلاین رایج از طریق ایمیل و رسانه‌های اجتماعی، مانند روابط تجاری و عاشقانه جعلی، تعویض سیم‌کارت و حملات فیشینگ را ارائه کرد.

عاملان کلاهبرداری و حملات آنلاین تشویق، انگیزه می‌شوند و به سمت پرونده‌های پرمخاطب مانند پرونده‌های فصل ۱۱ کشیده می‌شوند. این واقعیت که جهانی و شبه ناشناس است، قبلاً آن را به یک هدف جذاب برای مجرمان تبدیل کرده است.»

تیم حقوقی به نمایندگی از بدهکاران FTX فهرستی از طلبکارانی را منتشر کرد که صرافی به آنها بدهی دارد. با این حال، نام و اطلاعات شخصی حدود ۱۰ میلیون کاربر اصلاح شد. گروه‌هایی از خبرگزاری‌ها، از جمله بلومبرگ و نیویورک تایمز، با این سرمقاله مخالفت کرده‌اند و استدلال می‌کنند که رسانه‌ها و عموم مردم «حق دسترسی به اطلاعات» دارند.

مربوط: مدیر عامل FTX می گوید که در حال بررسی راه اندازی مجدد Exchange: گزارش است

قاضی جان دورسی مهلت ویرایش اطلاعات مشتریان را تا ۲۰ آوریل تمدید کرد و همچنین ابراز نگرانی کرد که کاربران با افشای اسامی ممکن است در معرض خطر قرار گیرند. هیئت بدهکاران و بستانکاران بدون وثیقه FTX درخواستی را به دادگاه ورشکستگی ارائه کرده است تا پس از انقضای تمدید، در دستور تحریریه تجدید نظر کند. این موضوع با توجه به ایرادات وارده، قرار است در ۲۷ اردیبهشت جلسه رسیدگی شود.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کنید؟

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا