اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور سابق کریپتو SEC که توسط کارولین الیسون استخدام شد

استفانی آواکیان و تیم وکلای ویلمر هیل نماینده رئیس سابق پژوهش آلامدا هستند.

بر اساس گزارش ۱۰ دسامبر بلومبرگ، رئیس سابق تنظیم کننده رمزنگاری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به نمایندگی از کارولین الیسون، مدیر عامل سابق تحقیقات Alameda در تحقیقات فدرال در حال انجام است.

کارولین توسط تیم حقوقی استفانی آواکیان و ویلمر هیل نمایندگی خواهد شد. آواکاین در حال حاضر به عنوان رئیس بخش اوراق بهادار و خدمات مالی این شرکت حقوقی فعالیت می کند. در SEC، او به‌عنوان مدیر اجرایی خدمت کرد، جایی که مسئولیت گسترش نظارت بر ارزهای دیجیتال را بر عهده داشت و علیه رابین‌هود و آزمایشگاه ریپل شکایت کرد.

بر اساس وب سایت این موسسه حقوقی، “خانم آبکیان بر حدود ۱۴۰۰ متخصص و کارمند این بخش نظارت داشت. در طول چهار سالی که او این بخش را رهبری کرد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از ۳۰۰۰ اقدام اجرایی را آغاز کرد. ما بیش از ۱۷ میلیارد دلار جریمه و احکام استثماری گرفته‌ایم. سفارش داده و تقریباً ۳.۶ میلیارد دلار به سرمایه گذاران آسیب دیده بازگردانده است.

در پروفایل وی در وب سایت موسسه حقوقی آمده است: “دستورالعمل خانم آبکیان طیف گسترده ای از زمینه ها را شامل می شود، از جمله تجارت داخلی، تقلب های مالی و تخلفات افشای اطلاعات، حسابرسان و مسائل حسابداری، ساختار بازار، مدیریت دارایی، و قانون اعمال فساد خارجی.” او همچنین بخش اجرایی را برای رسیدگی به مسائل جدید در خط مقدم بازار امروز، از جمله عرضه اولیه سکه، دارایی های دیجیتال و امنیت سایبری، رهبری کرد.

مطالب مرتبط: FTX “سریعترین” شکست شرکتی در تاریخ ایالات متحده بود – متولیان درخواست تحقیق کردند

کوین تلگراف گزارش داد که تحقیقات متعدد و حداقل هفت شکایت دسته جمعی علیه گروه FTX و رهبران آن تشکیل شده است. دادستان های دفتر دادستانی ایالات متحده در منهتن، نیویورک و دفتر حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا در حال بررسی یک صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال و شرکت های تابعه آن هستند.

دادستان های فدرال همچنین تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در پس فروپاشی اکوسیستم Terra بوده است، آغاز کرده اند. به عنوان بخشی از یک تحقیق گسترده تر در مورد سقوط خود FTX، دادستان ها در حال بررسی هستند که آیا امپراتوری Bankman-Fried عمداً دستورات “فروش” گسترده در الگوریتمی پایدار کوین TerraUSD Classic (USTC) Terra را ایجاد کرده است یا خیر. طبق گزارش نیویورک تایمز، اکثر سفارشات فروش USTC از Alameda Research آمده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا