اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Three Arrows Capital صندوق VC جدید را راه اندازی کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت می نویسد: «3AC Ventures بر بازدهی برتر تعدیل شده با ریسک بدون اهرم تمرکز دارد.

در 21 ژوئن، صرافی OPNX، یک پلت فرم معاملات اوراق قرضه برای نهادهای ارز دیجیتال ورشکسته، اعلام کرد شریک جدید اکوسیستم به نام “3AC Ventures”. به گفته توسعه دهندگان، “این مشارکت در پروژه هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که اکوسیستم OPNX را می سازند و به سمت آینده ای غیرمتمرکز کار می کنند.” OPNX توسط سو ژو و کایل دیویس، بنیانگذاران صندوق تامینی سنگاپور که اکنون ورشکسته شده، Three Arrows Capital (3AC) تاسیس شد.

کایل دیویس با استناد به این اطلاعیه گفت: نظر داد“3AC مرده است. زنده باد 3AC Ventures.” صفحه فرود این شرکت به کاربران می گوید: “3AC Ventures بر بازدهی با ریسک برتر بدون استفاده از اهرم تمرکز دارد، ارتباطات متنی و ایمیلی.” نمایش داده می شود.

در ژوئن 2022، 3AC اعلام کرد که در ماه می 2022 پس از شکست یک سری معاملات اهرمی در بحبوحه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، در معرض سقوط 40 میلیارد دلاری اکوسیستم Terra Luna قرار گرفته است. درخواست ورشکستگی در جزایر ویرجین بریتانیا. نه دیویس و نه زو نتوانستند ورشکستگی کنند. محل نگهداری آنها از زمان اعلام ورشکستگی مشخص شده است، اما فعالیت رسانه ای نشان می دهد که آنها در دبی و اندونزی وقت می گذرانند.

طبق گزارش ها، 3AC در اوج دارایی 10 میلیارد دلاری خود مدیریت کرد. در طول ورشکستگی، این شرکت 3.4 میلیارد دلار از طلبکاران مطالبات داشت. در 15 ژوئن، 3AC Liquidators درخواستی برای بازداشت دیویس به دلیل اهانت به دادگاه در ایالات متحده ارائه کرد. با این حال، این پیشنهاد در مورد سو ژو، که تابعیت سنگاپور او مشمول صلاحیت قضایی ایالات متحده نیست، اعمال نمی شود.

OPNX که در آوریل سال جاری راه اندازی شد، در چند روز اول فعالیت معاملاتی بسیار کمی داشت، اما از آن زمان تاکنون هیچ فعالیت تجاری نداشته است. فراتر میانگین حجم معاملات روزانه 30 میلیون دلار. این صرافی توکن بومی خود OX را در 31 می راه اندازی کرد، که در زمان راه اندازی، ارزش بازار کاملاً رقیق شده ای بیش از 300 میلیون دلار داشت.

مجله: صرافی ژو سو با حجم 13.64 دلار، هوبی در بحراننویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا