🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Three Arrows Capital صندوق VC جدید را راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت می نویسد: «۳AC Ventures بر بازدهی برتر تعدیل شده با ریسک بدون اهرم تمرکز دارد.

در ۲۱ ژوئن، صرافی OPNX، یک پلت فرم معاملات اوراق قرضه برای نهادهای ارز دیجیتال ورشکسته، اعلام کرد شریک جدید اکوسیستم به نام “۳AC Ventures”. به گفته توسعه دهندگان، “این مشارکت در پروژه هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که اکوسیستم OPNX را می سازند و به سمت آینده ای غیرمتمرکز کار می کنند.” OPNX توسط سو ژو و کایل دیویس، بنیانگذاران صندوق تامینی سنگاپور که اکنون ورشکسته شده، Three Arrows Capital (3AC) تاسیس شد.

کایل دیویس با استناد به این اطلاعیه گفت: نظر داد“۳AC مرده است. زنده باد ۳AC Ventures.” صفحه فرود این شرکت به کاربران می گوید: “۳AC Ventures بر بازدهی با ریسک برتر بدون استفاده از اهرم تمرکز دارد، ارتباطات متنی و ایمیلی.” نمایش داده می شود.

در ژوئن ۲۰۲۲، ۳AC اعلام کرد که در ماه می ۲۰۲۲ پس از شکست یک سری معاملات اهرمی در بحبوحه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، در معرض سقوط ۴۰ میلیارد دلاری اکوسیستم Terra Luna قرار گرفته است. درخواست ورشکستگی در جزایر ویرجین بریتانیا. نه دیویس و نه زو نتوانستند ورشکستگی کنند. محل نگهداری آنها از زمان اعلام ورشکستگی مشخص شده است، اما فعالیت رسانه ای نشان می دهد که آنها در دبی و اندونزی وقت می گذرانند.

طبق گزارش ها، ۳AC در اوج دارایی ۱۰ میلیارد دلاری خود مدیریت کرد. در طول ورشکستگی، این شرکت ۳.۴ میلیارد دلار از طلبکاران مطالبات داشت. در ۱۵ ژوئن، ۳AC Liquidators درخواستی برای بازداشت دیویس به دلیل اهانت به دادگاه در ایالات متحده ارائه کرد. با این حال، این پیشنهاد در مورد سو ژو، که تابعیت سنگاپور او مشمول صلاحیت قضایی ایالات متحده نیست، اعمال نمی شود.

OPNX که در آوریل سال جاری راه اندازی شد، در چند روز اول فعالیت معاملاتی بسیار کمی داشت، اما از آن زمان تاکنون هیچ فعالیت تجاری نداشته است. فراتر میانگین حجم معاملات روزانه ۳۰ میلیون دلار. این صرافی توکن بومی خود OX را در ۳۱ می راه اندازی کرد، که در زمان راه اندازی، ارزش بازار کاملاً رقیق شده ای بیش از ۳۰۰ میلیون دلار داشت.

مجله: صرافی ژو سو با حجم ۱۳.۶۴ دلار، هوبی در بحراننویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا