اخبار ارز دیجیتال

رئیس سابق SEC می‌گوید با وجود تأخیر، تأیید نقدی ETF بیت‌کوین اجتناب‌ناپذیر است

کمیسیون ۴۵ روز دیگر برای تأیید، رد یا به تعویق انداختن درخواست‌های هفت شرکت بزرگ برای صندوق‌های نقدی قابل معامله در بورس بیت‌کوین فرصت دارد.

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم گیری در مورد چندین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را به تأخیر انداخت، رئیس سابق جی کلیتون گفت که او هنوز معتقد است که این صندوق ها در مقطعی تأیید خواهند شد.

کلایتون در مصاحبه ای با CNBC در ۱ سپتامبر گفت که حمایت موسسات مالی بزرگ از ابزارهای سرمایه گذاری بیت کوین نقطه ای (BTC) نشان دهنده تغییری در نحوه قرار گرفتن سرمایه گذاران خرد در معرض ارزهای دیجیتال است. در ۳۱ آگوست، SEC تمدید دوره ای را تعیین کرد که طی آن می توان برنامه های صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) از BlackRock، WisdomTree، VanEck، Invesco Galaxy، Bitwise، Valkyrie و Fidelity را بررسی کرد.

کمیسیون ۴۵ روز دیگر پس از انتشار این اطلاعیه در ثبت فدرال فرصت خواهد داشت تا درخواست‌های ETF را از این هفت شرکت بزرگ تأیید، رد یا به تعویق بیندازد. کلایتون گفت که انتظار دارد “در آینده شاهد پیشرفت در این زمینه باشیم.” SEC ممکن است به تمدید مهلت تشکیل پرونده تا مارس ۲۰۲۴ ادامه دهد.

کلیتون گفت: «تأیید اجتناب ناپذیر است. “دوگانگی بین آتی و محصولات نقطه ای نمی تواند برای همیشه ادامه یابد.”

مربوط: Bitwise برنامه ETF ارزش بازار بیت کوین و اتر را برداشت می کند

ادعاهای کلایتون به همراه دو قاضی دیگر از دادگاه استیناف ایالات متحده بود که به SEC دستور داد درخواست مدیر دارایی Grayscale برای تبدیل بیت کوین تراست (GBTC) به بیت کوین ETF لحظه ای را بررسی کند. این همان استدلالی است که توسط قاضی نئومی ارائه شده است. رائو رائو گفت SEC قبلاً یک ETF آتی BTC را تأیید کرده است و نشان می دهد که محصولات Grayscale «به طور قابل ملاحظه ای مشابه هستند.

تأخیرهای ثبت نام ETF به سرعت از ۳۱ اوت، پیش از تعطیلات آخر هفته روز کارگر ایالات متحده شروع شد. مهلت بعدی برای درخواست‌های اصلی BTC در حال بررسی، ۷ اکتبر است، زمانی که کمیته انتظار می‌رود استخدام مدیران صندوق از Global X را اعلام کند.

مجله: SEC ادعا می کند که برنامه ETF ناکافی است، Binance شریک یورو را از دست می دهد، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۲۵ ژوئن تا ۱ ژوئیه

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا