اخبار ارز دیجیتال

معاون سابق رشد چندضلعی رازهایی را در پشت شراکت های کلیدی به اشتراک می گذارد

آرجون کالسی، معاون سابق رشد در Polygon، معتقد است که ادغام فناوری جمع‌آوری دانش صفر Polygon باعث پذیرش شبکه خواهد شد.

Polygon، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم، از طریق مشارکت با برندهای بزرگی مانند استارباکس و آدیداس، استقبال زیادی را تجربه کرده است و محبوبیت شبکه را در میان کاربران ارزهای دیجیتال افزایش داده است. آرجون کالسی، معاون سابق رشد، تجزیه و تحلیل می‌کند که Polygon چگونه با برندهای بزرگ مشارکت داشته است و چگونه این پروژه باعث پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال می‌شود.

قبل از ترک Polygon در اواخر سال گذشته، آرجون کالسی تیم مسئول شرکت‌های داخلی را رهبری کرد تا پذیرش شبکه Polygon را هدایت کند. به گفته Kalsy، صحبت با برندهایی که به دنبال انتقال از Web2 به Web3 هستند یا افزودن عناصر دنیای غیرمتمرکز به پلتفرم خود، همیشه سرگرم کننده بوده است. فرآیند نصب شامل چندین جلسه فنی بود که در آن شبکه Polygon و قابلیت‌های آن توسط این برندهای بزرگ مورد بررسی قرار گرفت، که ادغام با سایر فناوری‌ها را یک “معامله بزرگ” می‌دانستند.

کالسی توضیح داد که پس از اعلام همکاری اولین مجموعه از برندهای بزرگ با Polygon، درهای بیشتری به روی شبکه باز شد. علاوه بر این، گذراندن ارزیابی شبکه توسط یک برند بزرگ به تیم های دیگر اعتماد به نفس برای استفاده از Polygon داد.

با وجود رشد چشمگیر Polygon، آرجون کالسی معتقد است که از ادغام مجموعه‌های دانش صفر در شبکه‌ها، چیزهای بیشتری می‌توان به دست آورد. انتظار می‌رود فناوری Zk-Rollups سرعتی را که پلت‌فرم‌های لایه ۲ می‌توانند به مرحله نهایی برسند و در عین حال امنیت بالایی را تضمین می‌کنند، افزایش دهد.

چند ضلعی، zk-Rollup
از مجموعه پادکست های Cointelegraph بیشتر لذت ببرید

پس از Polygon، آرجون کالسی به BitDAO نقل مکان کرد، جایی که او مسئول اکوسیستم Mantle، یک شبکه لایه ۲ اتریوم به صورت ماژولار است. با BitDAO، Kalsy به دنبال پیوستن به شرکت هایی است که به دنبال تکامل از یک ساختار متمرکز به رهبری غیر متمرکز هستند. او استدلال می کند که در چند سال آینده شاهد تغییر برخی از شرکت ها به حاکمیت غیرمتمرکز خواهیم بود.

کالسی توضیح داد که هر شرکت جدید دارای مسیر قابل پیش بینی برای جذب سرمایه در مراحل اولیه و عمومی شدن با رشد شرکت است. او می‌گوید که با سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO)، شرکت‌های جدید می‌توانند به سرعت عمومی شوند و از شفافیت و پوشش جهانی ناشی از گشودن حاکمیت شرکتی به روی همه بهره ببرند.

مرتبط: مدیران عامل NFT Steez و Cryptoys درباره آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند

در مورد آینده صنعت کریپتوکارنسی، کالسی معتقد است که آخرین روند نزولی بازار بخشی از فراز و نشیب های منظم همه طبقات دارایی است. او معتقد است که بهبود بازار سریع خواهد بود و می تواند صنعت را به سمت اوج های جدید سوق دهد.

در این قسمت، الیشا و آرجون کارتی همچنین در مورد:

  • مدیریت رشد در یک شرکت بزرگ Web3
  • Enterprise Evolution به DAO
  • ارتقاهای فناوری آینده برای Polygon – Zero-Knowledge Tollup
  • رشد راه حل های مقیاس پذیری اتریوم
  • BitDAO و شبکه Mantle

قسمت ۶ را تماشا کنید تا درباره رشد Polygon و تبدیل شرکت از یک نهاد متمرکز به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز بیشتر بدانید. هش کردن در صفحه جدید Cointelegraph Podcasts یا Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا