اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق OpenSea درخواست وثیقه را در انتظار تجدید نظر پس گرفت

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

وکلای ناتانیل چستین به دادگاه اطلاع داده اند که چستین در 2 نوامبر تسلیم خواهد شد و محکومیت خود را به پایان خواهد رساند.

یکی از مدیران سابق بازار توکن های غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea که به دلیل تجارت داخلی به سه ماه زندان محکوم شده بود، تصمیم گرفته است که این حکم را در انتظار تجدید نظر سپری کند.

در 6 سپتامبر، وکلای ناتانیل چستین نامه ای را به دادگاه منطقه نیویورک تسلیم کردند و به قاضی اطلاع دادند که چستین تصمیم گرفته است تا درخواست وثیقه خود را در انتظار تجدیدنظر رد کند.

در نتیجه، طبق دستورات و احکام قبلی دادگاه، چستین تا 2 نوامبر خود را تسلیم خواهد کرد و دوران محکومیت خود را تکمیل می کند و حکم خود را در انتظار تجدیدنظر آغاز می کند.

تصویری از نامه وکیل چستین. منبع: CourtListener

مدیر سابق محصولات OpenSea Chastain در 3 می به اتهام کلاهبرداری از طریق سیم و پولشویی محکوم شد و در 22 اوت به سه ماه زندان به اتهامات مربوط به تجارت داخلی در پلت فرم NFT محکوم شد.

او همچنین به پرداخت 50000 دلار جریمه و مصادره ارزهای دیجیتالی که به طور غیرقانونی از طریق تجارت در OpenSea به دست آورده بود، محکوم شد.

مربوط: مدیر OpenSea متهم به تجارت داخلی به 3 ماه زندان و 50000 دلار جریمه محکوم شد.

Chastain می‌توانست کنترل کند که کدام NFTها و مجموعه‌ها در صفحه اصلی OpenSea نمایش داده می‌شوند، که دید آن‌ها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد و احتمالاً بر قیمت‌ها تأثیر می‌گذارد.

ظاهراً او 45 NFT را قبل از معرفی آنها در صفحه اصلی خود خریداری کرده و پس از افزایش قیمت آنها را برای سود دوباره فروخته است.

وکیل دادگستری آلیسون نیکولز در آن زمان ادعا کرد که چستین می‌دانست که با استفاده از حساب OpenSea ناشناس برای انجام تراکنش‌ها، قانون را زیر پا می‌گذارد.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا