اخبار ارز دیجیتال

نهاد سابق مرتبط با Huobi می گوید FTX با ۱۸.۱ میلیون دلار گیر کرده است

بنیانگذار این شرکت، لین لی، موافقت کرده است که New Huo Technology تا ۱۴ میلیون دلار برای کمک به مشتریان آسیب دیده وام دهد.

بر اساس پرونده جدیدی که روز دوشنبه در بورس هنگ کنگ ثبت شد، شرکت هلدینگ New Huo Technology، که قبلا با نام Huobi Global شناخته می شد، سپرده هایی به ارزش ۱۸.۱ میلیون دلار در صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX تضمین کرده است. از این مبلغ، ۱۳.۲ میلیون دلار سپرده مشتریان و ۴.۹ میلیون دلار در دارایی های یکی دیگر از شرکت های تابعه به نام Hbit بوده است.

شرکت New Huo Technology متعلق به تاجر چینی لین لی است که Huobi Global را که بیستمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات است، تأسیس کرد. در ۱۳ نوامبر، این شرکت اعلام کرد که با لی برای یک خط اعتباری بدون وثیقه و بدون بهره تا سقف ۱۴ میلیون دلار برای پوشش بدهی مشتریان به توافق رسیده است. با این وجود، این شرکت می نویسد:

با این حال، هیئت مدیره پیش‌بینی می‌کند که در صورت حل نشدن حادثه، عملکرد مالی گروه می‌تواند به طور با اهمیت و نامطلوب تحت تأثیر قرار گیرد، با حسابرس گروه مورد بحث قرار خواهد گرفت.»

به نظر می رسد این خبر پس از سردرگمی اولیه در مورد نام قبلی این شرکت، Huobi Global، اعصاب سرمایه گذاران را در توییتر تحریک کرده است. در این خصوص صرافی به شرح زیر اعلام کرد: توضیح:

“در ۸ اکتبر، شرکت سهامدار کنترل Huobi تمام سهام خود را در Huobi Global به صندوق About Capital منتقل کرد. Huo Tech جدید یک نهاد مستقل است. همه عملیات Huobi عادی و ایمن است. ما به ارائه خدمات قابل اعتماد به مشتریان خود ادامه خواهیم داد. با خدمات ما.»

این خبر همچنین در زمان تشدید وحشت ناشی از مشکلات پرداخت بدهی مبادلات پس از سقوط FTX منتشر شد. Cointelegraph قبلاً در ۱۳ نوامبر گزارش داده بود که Huobi و Gate.io هر دو متهم به استفاده از وجوه قرض داده شده برای به اشتراک گذاشتن عکس های فوری از ذخایر خود هستند.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا