اخبار ارز دیجیتال

رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده در یک تاپیک ۴۹ قسمتی توییتر به SBF “ناامن” انتقاد کرد.

هریسون گفت Bankman Freed او را تهدید به اخراج در محل کرد و ادامه مقابله با مدیر عامل سابق FTX باعث از بین رفتن شهرت حرفه ای او می شود.

برت هریسون، رئیس سابق FTX ایالات متحده، سام بنکمن-فرید را به دلیل دستکاری و ارعاب همکارانی که راه حل هایی برای سازماندهی مجدد ساختار مدیریت FTX US ارائه کرده بودند، مورد انتقاد قرار داد.

هریسون اشتراک گذاری با توصیف تجربه خود در بانکمن-فرید و FTX US در ۱۴ دسامبر، او پس از چندین سال کار با هم در شرکت تجاری جین استریت مستقر در نیویورک، در مارس ۲۰۲۱ “غیرالعاده” استخدام شد.

اما او گفت که پس از شش ماهه هریسون با FTX US، “شکافی بین آن دو شکل گرفت”.

در ابتدا، Bankman-Fried “یک فرد حساس، باهوش و کنجکاو” بود، اما زمانی که هریسون با درگیری مواجه شد، به ویژه به هریسون پیشنهاد داد که یک شعبه جداگانه در FTX US برای مدیران راه اندازی کند. او گفت که “اضطراب کامل و سازش ناپذیری” را می دید. زمانی که او این کار را کرد، در بانکمن-فرید. توسعه دهندگان و تیم حقوقی

هریسون افزود که «نمی‌داند چه چیزی باعث تغییر شدید» در رفتار نامنظم بانکمن-فرید شده است، اما حدس می‌زند که مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است «یک عامل مؤثر باشد».

برخی از آن رفتار غیرمنطقی که هریسون توصیف می‌کند شامل یک سری تاکتیک‌های آتش‌سوزی و دستکاری است که Bankman-Fried علیه هریسون و سایر همکارانش برای پاکسازی هرج و مرج شرکت در FTX US استفاده کرد.

هریسون همچنین آخرین تلاش خود را برای اصلاح مشکلات سازمانی FTX US با Bankman-Fried به یاد آورد و مدعی شد که اگر عذرخواهی رسمی دریافت نکند، تهدید کرده است که به شهرت حرفه ای من آسیب می رساند.

هریسون گفت این رویداد تصمیم او را برای ترک “سخت” کرد.

مربوط: کارمند سابق FTX: هزینه های گزاف و پرستش SBF

در رابطه با اتهامات کلاهبرداری فعلی علیه بانکمن-فرید و سایر همکاران FTX، هریسون گفت که از سوء استفاده ادعایی شرکت از میلیاردها دلار سرمایه مشتری شگفت زده شده است.

زیربنای این نوع مشکل این است که من آن را در سایر شرکت‌های بالغ‌تر در حرفه‌ام دیده‌ام و معتقد بودم که برای موفقیت تجاری کشنده نبود، بلکه میلیاردها دلار درآمد داشت. نمی‌توانستم تصور کنم که این یک کلاهبرداری دلاری است.

وی افزود: “اگر هر یک از ما به حقیقت مشکوک بودیم، چه رسد به اینکه بدانیم، بلافاصله آن را گزارش می کردیم.”

Bankman-Fried پس از تودیع وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری و اعتراف به بی گناهی در هر ۸ اتهام جنایی که در ۳ ژانویه ارائه شده بود، با وثیقه صادر شد.

هریسون در ۲۷ سپتامبر از ریاست FTX ایالات متحده استعفا داد و گفت که پنج هفته قبل از سقوط فاجعه بار FTX به سمت مشاور منتقل شده است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا