اخبار ارز دیجیتال

دادستان ارشد سابق FTX ادعا می کند که وکلای ایالات متحده تجارت را به S&C تبدیل کرده اند

افسر ارشد مقررات رگولاتوری سابق FTX درخواستی را برای جلوگیری از استفاده FTX از Sullivan & Cromwell LLC به عنوان وکیل اصلی ورشکستگی خود تایید کرده است.

مشاور ارشد سابق FTX، وکیل عمومی این شرکت در ایالات متحده را متهم کرده است که تجارت را به سولیوان و کرامول (S&C) هدایت می کند، شرکتی که در حال حاضر به عنوان مشاور ورشکستگی FTX عمل می کند.

دانیل فریدبرگ، که تا زمان استعفای خود در ۸ نوامبر به عنوان مدیر نظارتی FTX خدمت می کرد، این اتهامات را به عنوان بخشی از پرونده قضایی ۱۹ ژانویه مطرح کرد.

این پرونده، بیانیه‌ای بود که در آن اعتراضات طلبکار FTX به برنامه‌های FTX برای ادامه استفاده از S&C به‌عنوان وکیل در طول مراحل ورشکستگی خود تأیید می‌شد.

در این بیانیه، فریدبرگ ادعا می‌کند که شریک سابق S&C، رین میلر، وکیل ارشد در FTX.US، تجارت خود را در تعدادی از دعاوی به شرکت حقوقی سابق خود تبدیل کرده است.

“آقای میلر به من گفت که پس از حضورش در Debtors، او مایل است به عنوان شریک به S&C بازگردد، بنابراین بسیار مهم است که او شخصاً بخش بیشتری از تجارت خود را به S&C هدایت کند.”

فریدبرگ در پرونده نشان داد که “وفاداری” او به بدهکاران بود و نه به S&C، که او پیشنهاد کرد که “همچنان در طول کار او یک مسئله است” در FTX. ادعا می کند که یادآوری کرده است.

فریدبرگ پرسید که آیا میلر می تواند شرکت حقوقی سابق خود را پس از استخدام میلر در اوایل سال ۲۰۲۰ استخدام کند؟

فریدبرگ می نویسد، میلر در نهایت S&C را به عنوان مشاور ارشد FTX.US، FTX Derivatives (لجر ایکس سابق) و شرکت هلدینگ Emergent Sam Bankman-Fried منصوب کرد.

او خاطرنشان کرد که S&C همچنین به عنوان مشاور شخصی بانکمن-فرید و یکی دیگر از مدیران کلیدی FTX، نیشاد سینگ، خدمت می کند.

مربوط: مدیر عامل FTX می گوید که در حال بررسی راه اندازی مجدد Exchange: گزارش است

در حالی که این پرونده صرفاً یک اعلامیه در حمایت از اعتراض طلبکاران FTX به بازداشت وکلای FTX سالیوان و کرامول LLP است، تعدادی از اتهامات قبلاً فاش نشده را مطرح می کند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا