اخبار ارز دیجیتال

صفحه یافت نشد | 404 | Cointelegraph

به گفته مدیر عامل سابق، “FTX US” در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی، حلال بود.

مصاحبه ای با مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید ‘SBF’ و جورج استفانوپولوس در 1 دسامبر در صبح بخیر آمریکا پخش شد.

SBF در مصاحبه ای ادعا کرد که FTX یک “کسب و کار واقعی” است و نه یک “طرح پونزی”. مدیر عامل سابق همچنین اطلاع از استفاده از سپرده های مشتریان FTX برای پرداخت به طلبکاران Alameda Research را رد کرد، همانطور که کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda ادعا کرد، هیچ اطلاعی از “سوء استفاده از وجوه مشتریان” نداشت.

Bankman-Fried همچنین اذعان کرد که برای مدیریت ریسک FTX زمان و تلاشی صرف نکرده است. او به اشتراک گذاشت:

“احتمالاً یک مشکل جدی در آنجا وجود داشته است که من حتی آن را امتحان نکردم. به عنوان مثال، من زمان و تلاش خود را برای مدیریت خطرات در FTX صرف نکردم. این به وضوح یک اشتباه بود.”

او افزود: «اگر روزی یک ساعت به مدیریت ریسک برای FTX فکر می‌کردم، فکر نمی‌کنم این کار را انجام می‌دادم و از این بابت احساس بدی دارم.

گفته می شود که میلیاردر سابق پس از سقوط FTX ثروت خود را از دست داده است.او ادعا کرد که تنها یک کارت دارد.

بنکمن-فرید گفت: در حال حرکت به جلو، با کار کردن از طریق روند قانونی و قانونی، “ما در تلاش هستیم تا بر آنچه می توانیم برای کمک به آینده انجام دهیم تمرکز کنیم.”

ساعاتی پس از پخش مصاحبه، مدیر عامل سابق در نشست DealBook نیویورک تایمز که در 30 نوامبر به طور زنده پخش شد شرکت کرد تا بیانیه‌هایی را که در مصاحبه جداگانه‌ای در شب قبل بیان شد، توضیح دهد. من از حساب توییتر او استفاده کردم.

در توییتی، مدیرعامل در زمان تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11، گفت: “کاملاً مطمئن است که FTX US حلال است و می تواند تمام مشتریان ایالات متحده را تکمیل کند. تا آنجا که من می دانم، هنوز ادامه دارد.” وی افزود: نمی‌دانم چرا خروج آمریکا متوقف شد.

موارد مرتبط: Sam Bankman-Fried Faces FTX در مصاحبه زنده سقوط کرد

در 16 نوامبر، سام بنکمن-فرید از پرونده ورشکستگی فصل 11 خود ابراز پشیمانی کرد و آن را “بزرگترین رابطه جنسی” خود خواند.

مدیر عامل سابق FTX چندین اشتباه مرتکب شد، اما بزرگترین اشتباه این است که مردم به او گفته اند که انجام دهد، طبق تصویری از مکالمه توییتری بین خبرنگاران Vox، کلسی پایپر و سام بنکمن-فرید. او گفت که برای ماده 11 این قانون ثبت نام کرده است. کد ورشکستگی فدرال پس از شنیدن در موردنویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا