اخبار ارز دیجیتال

استخراج کننده سابق اتریوم CoreWeave 221 میلیون دلار در سری B جمع آوری کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت مدتها قبل از تکمیل ارتقاء ادغام، کسب و کار استخراج اتر خود را متوقف کرد.

در ۲۰ آوریل، ارائه دهنده ابر تخصصی CoreWeave اعلام کرد که ۲۲۱ میلیون دلار را در دور سرمایه گذاری سری B تضمین کرده است.

این بودجه توسط Magnetar Capital با سرمایه NVIDIA هدایت شد و توسط Nat Friedman و Daniel Gross بسته شد. در نوامبر ۲۰۲۱، CoreWeave سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلاری را از Magnetar Capital تضمین کرد.

همانطور که CoreWeave گفت، این بودجه برای توسعه زیرساخت ابری خود برای بارهای کاری محاسباتی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، جلوه‌های بصری، رندر، پردازش دسته‌ای و پخش پیکسلی استفاده خواهد شد. مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت، مایکل اینتراتو، گفت که پشتیبانی انویدیا به این شرکت کمک خواهد کرد تا به توسعه خود ادامه دهد.

CoreWeave که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، از فناوری ابری برای مقیاس‌بندی منابع محاسباتی واحد پردازش گرافیکی (GPU) استفاده می‌کند، که شرکت ادعا می‌کند «۳۵ برابر سریع‌تر و ۸۰ درصد ارزان‌تر» از راه‌حل‌های رقیب هستند. این شرکت به عنوان یک ماینر اتریوم شروع به کار کرد و از پردازنده‌های گرافیکی برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها در بلاک چین اثبات کار قبلی خود استفاده کرد.

در سپتامبر ۲۰۲۲، اتریوم ارتقاء ادغام مورد انتظار خود را تکمیل کرد و شبکه را از پروتکل Proof of Work قبلی خود به Proof of Stake منتقل کرد. این حرکت باعث شد تا عمل استخراج اتریوم انجام شود و پس از آن پردازنده‌های گرافیکی استخراج اتریوم منسوخ شدند. گفته می شود، CoreWeave عملیات استخراج اتریوم خود را مدت ها قبل از تکمیل ارتقاء Merge متوقف کرد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا