اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهنده سابق Diablo Immortal ImmutableX را برای Web3 MMORPG آینده انتخاب می کند

استودیوی بازی Metaverse همکاری خود را با پلتفرم بازی بلاک چین ImmutableX برای قدرت بخشیدن به عنوان بازی آینده Web3 Angelic اعلام کرد.

توسعه دهندگان بازی های ویدیویی محبوب مانند Far Cry و Diablo Immortal از فناوری بلاک چین برای ساخت MMORPG های جدید Web3 استفاده می کنند.

Metaverse Game Studios، یک شرکت سازنده بازی مستقل با هزاران توسعه‌دهنده که روی عناوین مختلف AAA کار کرده‌اند، اعلام کرده است که با پلتفرم توسعه Web3 ImmutableX همکاری می‌کند تا به ساخت Angelic ادامه دهد.

عنوان آینده توسط Unreal Engine 5 ساخته شده است و به عنوان یک RPG استراتژی روایی با موضوع تاریک علمی تخیلی با مبارزات نوبتی تبلیغ می شود. کمپین تک‌نفره مبتنی بر داستان و متاورس چند نفره رایگان برای بازی پیشنهاد می‌کند که طیف وسیعی از پیشنهادات را برای گیمرهایی که به دنبال تجربه بازی در سطح AAA Web3 هستند، ارائه دهد.

پلتفرم بازی فول استک ImmutableX مجموعه دیجیتالی توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر اتریوم (NFT) درون بازی را که بازیکنان می‌توانند در اختیار داشته باشند، تامین می‌کند. توسعه‌دهنده همچنین آنجلیک را به‌عنوان «زنجیره‌گرا» معرفی می‌کند. این بدان معناست که دارایی‌های دیجیتال خارج از زنجیره میزبانی می‌شوند و با سایر شبکه‌های بلاک چین قابل تعامل هستند.

مرتبط: “مزایای اجتماعی بسیار زیاد است”: بازی های وب ۳ مالکیت دیجیتال را منتقل می کنند

Angelic متعهد است که به کاربران Web2 و Web3 خدمات ارائه دهد و در عین حال خدمات “همکاری و کسب درآمد” را ارائه می دهد که مالکیت کاربر بر دارایی های درون بازی و مشارکت در توسعه آینده بازی را تسهیل می کند. Metaverse Game Studios و ImmutableX همچنین قصد دارند به اعضای جامعه Angelic به خاطر مشارکتشان در دنیای بازی پاداش دهند.

آناستازیا ولگموت، مدیر عملیات استودیوی Metaverse Games، در بیانیه‌ای که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد، گفت که ImmutableX یک جزء کلیدی در ارائه عملکرد Web3 است.

با استفاده از ImmutableX، کاربران ما از یک نعناع سریع، ایمن، بدون گاز و یک تجربه بازی با کیفیت بالا و بدون وقفه بهره مند می شوند.

Angelic تست آلفا را با اعضای منتخب انجمن و شرکا در ژانویه ۲۰۲۳ و در فوریه در دسترس قرار خواهد داد. سپس بازیکنان می‌توانند NFT‌هایی را که قبلاً در بازی به دست آورده‌اند از نسخه دسترسی زودهنگام در بخش PvP بازی معامله کنند.

استودیوی بازی Metaverse در مارس ۲۰۲۲ یک دور سرمایه گذاری اولیه ۱۰ میلیون دلاری توسط Animoca Brands، Pantera Capital و Everyrealm را تکمیل کرده است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا