اخبار ارز دیجیتال

رئیس سابق CFTC می گوید استیبل کوین ها می توانند پلی بین دو جهان باشند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تیموتی مساد، رئیس سابق CFTC، بر مزایای استیبل کوین‌ها تاکید کرد و از قانون‌گذاران درخواست کرد که اعتماد به سودمندی آنها را در هنگام تنظیم مقررات تضعیف نکنند.

تیموتی مساد، رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) در مصاحبه ای با CNBC، بر اهمیت تمرکز دولت بر اکوسیستم استیبل کوین تاکید کرد.

در 24 جولای، مساد به یک مصاحبه‌کننده CNBC گفت که استیبل کوین‌ها را پلی بین «دنیای کریپتو و دنیای واقعی» می‌داند و دولت نباید استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان یک مد در نظر بگیرد که قرار است از بین برود.

رئیس سابق گفت که او “نگران” است که خطرات استیبل کوین ها به اندازه کافی توسط تنظیم کننده ها رسیدگی نشده است و با این تصور که آنها در عمل کار نمی کنند، کنار گذاشته شده است.

او گفت: “من با آنچه بسیاری از افراد در دولت می گویند موافقم… ما در مورد موارد استفاده در اینجا مطمئن نیستیم و واقعاً نمی دانیم ارزش دنیای واقعی چیست. اما گاهی اوقات برای کشف واقعی آن زمان نیاز است.”

Masad یک مدافع صریح برای مقررات ارزهای دیجیتال و همکاری نزدیک‌تر بین CFTC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد دارایی‌های دیجیتال بوده است.

در 24 ژوئیه، اداره حسابداری عمومی ایالات متحده (GAO)، یک نهاد نظارتی ملی، گزارشی در مورد استفاده از بلاک چین در امور مالی منتشر کرد که در آن نظرات خود را در مورد همکاری بین سازمانی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال منعکس کرد.

مربوط: بانک کره جنوبی در مورد استیبل کوین ها، جایگزین های CBDC تحقیق می کند

در همان مصاحبه CNBC، او تاکید کرد که استیبل کوین‌ها پتانسیل ایجاد مکانیسم‌های پرداخت سریع‌تر را در ایالات متحده دارند و اگر ایالات متحده استیبل کوین ایجاد کند، کشورهای دیگر نیز ممکن است همین کار را انجام دهند.

«من فکر می‌کنم رقابت با استیبل کوین‌ها نیز می‌تواند در صورت رسیدگی به ریسک‌ها سودآور باشد. ریسک‌ها قابل توجه هستند.»

او استدلال کرد که ظهور استیبل کوین‌ها، همراه با سیستم‌های پرداخت سریع‌تر، باعث شده است تا بانک‌ها سیستم‌های عامل فعلی خود و نحوه بهبود آنها را در نظر بگیرند.

مساد همچنین در گذشته از ایالات متحده به دلیل عدم حرکت کافی برای ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) انتقاد کرده است.

این اظهارات در حالی بیان می‌شوند که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده به بررسی مقررات صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله چندین صورت‌حساب که بر انتشار و استفاده از استیبل کوین‌ها تأثیر می‌گذارند، ادامه می‌دهند.

مجله: Wolf of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین در آن به یک میلیون دلار می رسد: تالار شعله

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا