🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق سلسیوس به اتهامات جنایی اعتراف کرد

رونی کوهن-پاون، افسر ارشد درآمد سلسیوس، به چهار اتهام جنایی اعتراف کرده است و با قرار وثیقه آزاد خواهد شد تا جلسه صدور حکم در ۱۱ دسامبر.

بر اساس گزارش ها، رونی کوهن پاوون، مدیر ارشد درآمد شرکت وام دهنده رمزارز سلسیوس، به اتهامات مربوط به کلاهبرداری و دستکاری قیمت اعتراف کرده است.

بر اساس یک پرونده در ۱۳ سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، کوهن پاون به توطئه برای دستکاری قیمت، تقلب در اوراق بهادار، دستکاری قیمت اوراق بهادار و کلاهبرداری سیمی اقرار کرد. قرار است او با قرار وثیقه تا زمان صدور حکم در ۲۰ آذر آزاد شود.

رویترز گزارش داد که اعتراف به گناه بخشی از توافق با دادستان ها بود که کوهن-پابون را ملزم به پرداخت غرامت به طرف های آسیب دیده از سقوط درجه سانتیگراد می کرد. مدیر عامل سابق الکس ماشینسکی ظاهراً حدود ۴۲ میلیون دلار از فروش توکن های CEL با افزایش مصنوعی قیمت ها سود به دست آورد، در حالی که کوهن پاون حدود ۳.۶ میلیون دلار درآمد داشت.او سود دلاری داشت.

وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه ژوئیه اتهاماتی را علیه دو مدیر سابق سلسیوس اعلام کرد، اما محل اختفای کوهن پاوون، ساکن اسرائیل، در آن زمان تا حد زیادی ناشناخته بود. ماشینسکی در تمام اتهامات خود بیگناه است و در زمان انتشار با قرار وثیقه ۴۰ میلیون دلاری آزاد بود.

مربوط: شبکه سلسیوس «شکایت خصمانه» علیه EquitiesFirst ارسال می کند

در میان مراحل قانونی، یک قاضی فدرال به مقامات ایالات متحده اجازه داد تا برخی از دارایی های ماشینسکی، از جمله حساب های بانکی خاص و املاک و مستغلات در آستین، تگزاس را مسدود کنند. در ۱۱ سپتامبر، وکلای مدیر عامل سابق سلسیوس درخواستی را برای رد پرونده کمیسیون تجارت فدرال علیه وی ارائه کردند و گفتند که این اتهامات با استانداردهای ادعایی مطابقت ندارد.

پرونده ورشکستگی شبکه سلسیوس که در ژوئیه ۲۰۲۲ تشکیل شد، در زمان نگارش این مقاله ادامه داشت. انتظار می رود تسویه حساب پیشنهادی در ماه اوت در ماه اکتبر به قاضی ورشکستگی ارائه شود.

مجله: تیفانی فانگ درجه سانتیگراد، FTX و نیویورک پست را به آتش کشید: تالار آتش


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا