اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل سابق Binance ایالات متحده به هیئت مدیره Hashdex می پیوندد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان بروکس به عنوان مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، معاون ناظر ارز، مدیرعامل Binance.US و مدیر عامل شرکت Bitfury خدمت کرده است.

برایان بروکس، بازرس سابق پولی ایالات متحده، به هیئت مدیره دارایی هاشدکس با محوریت ارزهای دیجیتال پیوست.

Hashdex در ۲۰ ژوئیه اعلام کرد که بروکس پنجمین عضو هیئت مدیره آن خواهد شد و به عنوان مشاور استراتژیک شرکت خواهد بود. بروکس از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ به عنوان مدیر ارشد حقوقی Coinbase، از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ به عنوان حسابرس ارز، مدیر عامل Binance.US به مدت تقریباً چهار ماه و مدیر عامل Bitfury از اکتبر ۲۰۲۱ تا دسامبر ۲۰۲۲ خدمت کرد.

مارسلو سامپایو، بنیانگذار و مدیر عامل Hashdex به تجربه بروکس در “تنظیمات مالی و صنعت ارزهای دیجیتال” هنگام خوشامدگویی به هیئت مدیره اشاره کرد. بروکس در حال حاضر به‌عنوان شریک مدیریتی در شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Valor Capital Group که قبلاً از شرکت‌های ارزهای دیجیتال از طریق دورهای مختلف تأمین مالی حمایت می‌کرد، مشغول به کار است.

بروکس گفت: «دارایی‌های رمزنگاری در حال تغییر چشم‌انداز اقتصادی تقریباً هر صنعت در سراسر جهان هستند و به افراد این امکان را می‌دهند تا مالکیت شبکه‌هایی را که در آن مشارکت دارند، در دست بگیرند. “من مشتاقانه منتظر کمک شما هستم. [Hashdex] تحقق چشم انداز پل زدن بین بازارهای مالی سنتی و اقتصاد ارزهای دیجیتال. “

مربوط: برایان بروکس می گوید که ایالات متحده «قطعاً» در مورد ETF های رمزنگاری عقب مانده است.

به نظر می رسد که مدت کوتاهی تصدی بروکس به عنوان مدیر عامل بایننس ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ (به جای مدیر عامل سابق کاترین کوری) برای بسیاری از صنعت کریپتو تعجب آور بوده است. اگرچه او در آن زمان به «اختلافات در مسیر استراتژیک» اشاره کرد، اما گزارش دادخواستی که در ژوئن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه بایننس ارائه شد، ادعا می‌کرد که چو چانگ‌پنگ، مدیرعامل بایننس، خودمختاری بروکز را در اداره صرافی ایالات متحده رد کرده است.

مجله: “انباشت بزرگ” بیت کوین، Binance.US برداشت های فیات را از سر گرفت، اخبار دیگر: Hodler’s Digest، ۱۸-۲۴ ژوئننویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا