🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی سابق Andreessen Horowitz پس از ۲۵ میلیون دلار سرمایه گذاری، Bastion را راه اندازی کرد

استارت‌آپ Web3 پس از یک دور سرمایه‌گذاری اولیه با رمزنگاری a16z از حالت مخفی خارج شده است و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد زیرساخت‌های Web3 را در فناوری سازمانی موجود ادغام کنند.

دو مدیر سابق ارزهای دیجیتال Andreessen Horowitz (a16z) با وجود خشکسالی موفقیت آمیز سرمایه گذاری خطرپذیر اخیر، ۲۵ میلیون دلار سرمایه اولیه برای استارت آپ تازه راه اندازی شده Web3 Bastion جمع آوری کردند.

در ۱۸ سپتامبر، شرکت جدید Bastion از راه اندازی مجموعه ای از محصولات خبر داد. هدف این شرکت این است که کسب و کارها را قادر سازد زیرساخت Web3 را در فناوری های سازمانی موجود خود ادغام کنند.

Bastion توسط دو مدیر سابق ارزهای دیجیتال a16z، از جمله مدیر ارشد فناوری سابق ریاض فیضربوی و مدیر ارشد امنیتی سابق نسیم ادکیواک، که در آوریل شرکت را ترک کردند، تأسیس شد.

دور سرمایه ۲۵ میلیون دلاری توسط کارفرمای سابق آنها، a16z crypto رهبری شد. شرکت‌های Laser Digital Ventures، Robot Ventures، Aptos Ventures و Alchemy Ventures متعلق به Nomura Group نیز سرمایه‌گذاران در دور سرمایه‌گذاری اولیه بودند.

Bastion در بیانیه ای گفت که این بودجه برای گسترش عملیات شرکت، استخدام استعدادهای مهندسی برتر و کسب مجوزهای اضافی برای تنوع بیشتر محصولات خود استفاده خواهد شد.

فیض‌الابهوی، یکی از بنیان‌گذاران Bastion، اضافه کرد که دور تأمین مالی علی‌رغم ادامه‌ی زمستان کریپتو موفقیت‌آمیز بود.

واضح بود که حتی اگر ارزهای رمزپایه وارد بازار نزولی دیگری شوند، این بار برای ماندن بسیار اینجا بودند.

سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های کریپتو در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. DefiLlama گفت که در ماه اوت فقط ۲۸۳ میلیون دلار جمع آوری کرده است. این کاهش ۶۸ درصدی نسبت به بودجه ۸۷۷ دلاری ماه فوریه در حوزه کریپتو است.

مربوط: مدیر اجرایی Andreessen Horowitz “مسیر امیدوارکننده” را برای پلت فرم اجتماعی Web3 می بیند

Bastion خدمات نگهداری، تجارت دارایی دیجیتال و کیف پول ارائه می دهد.

Eddequiouaq یکی از بنیانگذاران Bastion گفت: «ما Bastion را برای کمک به شرکت‌ها برای بهبود محصولات و کاربران نهایی خود بدون تجربه پیچیده و گسترده‌ای که امروز می‌شناسیم، تأسیس کردیم. بنابراین می‌توانیم به محیط Web3 وارد شویم.»

در همین حال، آریانا سیمپسون، شریک عمومی a16z کریپتو، گفت: “ما به چشم انداز Nath و Riyaz برای ایمن کردن وب ۳ و قابل دسترسی برای مشاغل در تمام صنایع اعتقاد داریم و متعهد به تحقق آن هستیم. من بسیار هیجان زده هستم که به شما کمک کنم. “

در اوایل این ماه، a16z یک دور بودجه برای پلتفرم مالکیت معنوی مبتنی بر بلاک چین (IP) را رهبری کرد و ۵۴ میلیون دلار جمع آوری کرد.

این شرکت در ماه ژوئن اعلام کرد که دفتر جدیدی در لندن در بحبوحه ادامه فشارهای نظارتی در ایالات متحده افتتاح خواهد کرد.

مجله: ۶ سوال به کی اودا: از گلدمن ساکس تا ارز دیجیتال

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا