🚨 اخبار ارز دیجیتال

Foresight Ventures 10 میلیون دلار اضافی را به شتاب دهنده Web3 متعهد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر تا ۲۰۰۰۰۰ دلار را به پروژه های امیدوارکننده بلاک چین اختصاص خواهد داد.

در ۲۴ می، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Foresight Ventures مستقر در سنگاپور اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار اضافی به Foresight X Accelerator اختصاص خواهد داد که مجموع آن را به ۲۰ میلیون دلار می رساند. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که این شرکت فاز دوم برنامه‌های شتاب دهنده خود را راه‌اندازی می‌کند، که شامل هوش مصنوعی (AI)، دانش صفر (ZK)، یادگیری ماشینی، بیت‌کوین (BTC)، مشتقات سهامداری مایع و تمرکز بر پروژه‌های Web3 است که شامل غیرنظامی است. قابلیت تعویض اکوسیستم رمزی

پیش از این، Foresight 10 میلیون دلار به شتاب دهنده ای که نوامبر گذشته راه اندازی کرده بود اختصاص داده بود. در مرحله اول، Foresight بر روی ۳۰ شرکت از مجموعه پروژه Web3 متمرکز شد و سرمایه گذاری هایی بین ۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ دلار ارائه کرد. همانطور که شتاب دهنده به مرحله دوم خود می رود، آینده نگاری ۲۰۰۰۰۰ دلار به هر پروژه انتخاب شده اختصاص می دهد و حداکثر سه مربی و یک شریک صندوق از شرکت های VC را برای ارائه راهنمایی عملی اختصاص می دهد. پس از پایان برنامه یک روز دمو برگزار خواهد شد.

Foresight که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، بیش از ۴۰۰ میلیون دلار دارایی ترکیبی تحت مدیریت (AUM) در پورتفولیوی VC خود دارد. پس از خرید صرافی ارز دیجیتال Bitget مستقر در سنگاپور و ایجاد یک مشارکت انحصاری با ارائه دهنده کیف پول چند زنجیره ای BitKeep، دارایی های تحت مدیریت آن به طور قابل توجهی در مقایسه با ۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت.

در ژوئن ۲۰۲۲، این شرکت یک سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در دور خصوصی پروژه های رمزنگاری با هدف تامین نقدینگی در شرایط نوسان بازار راه اندازی کرد. این شرکت یکی از چندین VC در ماه گذشته بود که با صرافی ارز دیجیتال Bitget برای راه‌اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری Web3 با تمرکز بر پروژه‌های بلاک چین در سراسر جهان شریک شد.

مجله: خطرات و مزایای VC برای جامعه کریپتونویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا