🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارشناس دارایی دیجیتال می‌گوید: «بدترین اتفاق برای کریپتو به پایان رسیده است».

یک اقتصاددان با تجربه و مفسر مکرر ارزهای دیجیتال مطمئن است که هیچ کاتالیزور «دیوار فروش» به اندازه کافی قوی نخواهد بود که روند صعودی بازارهای دارایی دیجیتال را مختل کند.

احتمالاً به پایان رکود ارزهای دیجیتال نزدیک می شویم.

ایلان سولوت، رئیس دارایی‌های دیجیتال و مدیر نقدینگی در Marex Solutions می‌گوید دردناک‌ترین دوره‌های چرخه جاری در راه است. این بخش باید برای بازارهای نوسان آماده شود و به دنبال آن روند صعودی از سر گرفته شود و تسلط بیت کوین (BTC) به تدریج کاهش یابد.

Solot در سری X خود که امروز (۲۶ ژانویه ۲۰۲۴) به اشتراک گذاشت، اظهار داشت که دارایی های GBTC و Mt. اثرات احتمالی فروش بالقوه وجوه ارز دیجیتال از خدمات Gox و Celsius را تجزیه و تحلیل کرد.

به گفته کارشناسان، تاقچه ها “بزرگ اما قابل کنترل” به نظر می رسند. او همچنین توصیه می‌کند شرایطی را در نظر بگیرید که این یا آن مدیر “پشته” ممکن است به جای فروش آن به تنوع بخشیدن به سبد سهام علاقه مند باشد.

وقتی صحبت از نقدینگی GBTC به میان می‌آید، Solot پیش‌بینی می‌کند که ذهنیت «خرید پایین» می‌تواند اثرات منفی بالقوه آن را از بین ببرد.

در عین حال، در محیطی که شاخص S&P 500 در حال افزایش است و خصومت نظارتی در ایالات متحده وجود دارد، روند صعودی ممکن است در یک چشم به هم زدن بهبود نیابد.

S&P 500 در سال گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش یافته است. در ۲۴ ژانویه با ۴۹۰۳ امتیاز به یک قله تاریخی جدید رسید.

کارشناس می گوید ورودی بیت کوین ETF کند می شود اما جای نگرانی نیست

با بهبود روند صعودی، جریان های ورودی به ETF های نقدی نقطه ای نیز شتاب خود را از دست خواهند داد. با این حال، این کاهش رشد چشم‌انداز صعودی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد، زیرا سرمایه تزریق شده به ETFها از دیدگاه تحلیلگر «چسبنده» به نظر می‌رسد.

به همین دلیل است که او نسبت به پتانسیل بلندمدت رالی که از سال ۲۰۲۳ شروع می شود، خوش بین است:

من همچنان در مورد ارزهای دیجیتال امسال بسیار سازنده هستم. بزرگراه باز است، دست اندازهاهای بزرگ در حال ذوب شدن هستند، فرصت پیش روی ماست، و در بقیه فضا، به ویژه اتریوم و سولانا، چیزهای زیادی باید منتظر بود.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، در ژوئیه ۲۰۲۳، Solot پیش بینی کرد که انتظار تأیید ETF بیت کوین به طرق مختلف به افزایش قیمت BTC شکل می دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا