اخبار ارز دیجیتال

کنگلومرای کفش پوما تجربه 3 بعدی وب 3 را راه اندازی می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این تجربه برای همه دارندگان پاس پوما طراحی شده است و مزایای انحصاری را ارائه می دهد.

در 13 ژوئن، شرکت کفش آلمانی پوما، تجربه 3 بعدی متاورس “Black Station” را راه اندازی کرد. به گفته توسعه‌دهنده، Black Station یک محصول «تجربه خانه» است که برای ارائه «دسترسی نامحدود» به دارندگان توکن غیرقابل تعویض Puma Pass (NFT) ساخته شده است.

این شرکت می‌گوید که این تجربه برای همه باز است، اما فقط کسانی که دارای توکن‌های RB هستند که به دارندگان Puma Pass داده می‌شوند، کفش‌های ورزشی دیجیتال «Rulebreaker» را می‌خرند و دو پوشیدنی دیجیتال دریافت می‌کنند. گفته می‌شود که می‌توان آن را در آن قرار داد. در زمان انتشار، قیمت توکن RB 0.0125 اتر (ETH) است. یک توسعه دهنده نوشت:

“حتی اگر توکن های RB ندارید، هنوز چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد. Unkai، شهر بالای ابرها، و Unter، کلوپ هیجان انگیز پایین، هر دو پر از رمز و راز برای کشف و جمع آوری هستند.”

دارندگان توکن RB می‌توانند توکن‌های خود را از 13 تا 20 ژوئن در Black Station بسوزانند و به کیف پول‌های والدین امکان دسترسی به محصولات مختلف در Metaverse را می‌دهند. طبق نقشه راه، Black Station امسال چندین رویداد عمومی دیگر خواهد داشت و NFT کاهش می یابد، در حالی که رویداد 2024 هنوز در حال توسعه است.

این تجربه تا 23 ژوئن باز است. پوما قبلا گفته بود که در حال بررسی زنجیره های جایگزین است، اما با این وجود تصمیم گرفت با اتریوم باقی بماند. علاوه بر هزینه ETH با اتصال کیف پول خود، می توانید مجموعه های دیجیتالی را از طریق کارت های اعتباری نیز خریداری کنید.

کوین تلگراف در فوریه 2022 گزارش داد که پوما یک دامنه سرویس نام اتریوم را ثبت کرده و نام توییتر خود را به Puma.eth تغییر داده است. در آن زمان، پوما در مجموعه‌های مختلف NFT با الهام از گربه‌ها، از جمله Cool Cat NFT، Lazy Lions، Gutter Cat Gang و Cat Blocks سرمایه‌گذاری کرده بود.

مجله: توکن های غیر قابل تعویض – راهنمای سریعنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا