اخبار ارز دیجیتال

مایکل کیمانی از Fonbnk حقایقی را در مورد پذیرش کریپتو در آفریقا بیان می کند

در قسمت اول Hashing It Out، Elisha Owusu Akyaw (GhCryptoGuy) از Cointelegraph و مایکل کیمانی، یکی از بنیانگذاران Fonbnk و مدیر رشد در آفریقا حضور دارند.

قاره آفریقا به دلیل جمعیت جوان، مدیریت ضعیف اقتصادی توسط دولت‌ها و فقدان زیرساخت‌های مالی کارآمد برای اتصال این قاره در سطح داخلی و جهانی، به عنوان یک بازار کلیدی برای پذیرش کریپتو شناخته می‌شود.

پذیرش به قدری گسترده است که سلبریتی ها نمی خواهند پشت سر بگذارند و چندین نام بزرگ در فضای سرگرمی و رسانه ای با برندهای رمزنگاری کار می کنند.

در اولین قسمت از پادکست جدید Cointelegraph هش کردنمایکل کیمانی، یکی از بنیانگذاران Fonbnk که توسط متخصص رسانه های اجتماعی Cointelegraph میزبانی می شود، مایکل کیمانی در مورد چگونگی پذیرش رمزارزها در میان تبلیغات و گزارش های رسانه ای رو به رشد درباره این قاره بحث می کند. به سؤالات درباره ظاهر آن پاسخ دهید.

کیمانی، یکی از «OG» قاره، کار خود را با BitPesa، یکی از اولین استارت‌آپ‌های بیت کوین (BTC) در کنیا در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد. او در سال های اولیه آن کارگردانی کرد.

کیمانی بر اساس سال ها تجربه اشاره کرد که به دلیل مشکلات داده در این قاره، درک دامنه پذیرش بسیار دشوار است.

“به طور کلی، من فکر می کنم یک مشکل داده در آفریقا وجود دارد. ما داده های کافی نداریم. ما داده های قابل اعتماد نداریم. این مورد اعمال می شود.”

صرف‌نظر از مسائل مربوط به جمع‌آوری داده‌ها، کیمانی نسبت به پذیرش کریپتو در آفریقا نه از نظر گزارش‌دهی، بلکه به این دلیل که به این قاره سفر کرده است تا شاهد رشد باشد، خوش‌بین است.

یکی از بنیانگذاران Fonbnk، فرصت کسب درآمد، تورم بالا و کاهش ارزش ارزهای محلی و توانایی تجارت تجارت در سطح جهانی را از دلایل اصلی افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال معرفی کرد.

در مورد آینده ارزهای دیجیتال در این قاره، کیمانی خوشبین است که اگرچه ممکن است اقتصاد حتی بدتر شود، کاربران ارزهای دیجیتال رشد خواهند کرد. به گفته کیمانی، یکی از بزرگترین ذینفعان، استیبل کوین ها هستند.

من انتظار دارم که استیبل کوین ها در چشم انداز پرداخت های فرامرزی در آفریقا برجسته شوند.

در این قسمت الیشا و کیمانی نیز حضور دارند:

  • عمیقاً به دلایل پذیرش کریپتو در آفریقا بپردازید.
  • محیط نظارتی نامطلوب قاره و سایر محدودیت ها پذیرش را دشوار می کند.
  • چشم انداز ارزهای دیجیتال در آفریقا در پنج سال آینده

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا