اخبار ارز دیجیتال

دولت فلوریدا و رئیس جمهور ایالات متحده خواستار ممنوعیت CBDC هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ران دیسانتیس در تریبون «دلار دیجیتال برادر بزرگ» گفت: ارز دیجیتال یک بانک مرکزی برای نظارت بر آمریکایی ها و کنترل رفتار آنها است.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، که بسیاری انتظار دارند در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا کلاه خود را روی رینگ بگذارد، خواستار ممنوعیت دلار دیجیتال شده است.

دسانتیس در یک کنفرانس مطبوعاتی در 20 مارس در مقابل یک تریبون ایستاده و در حال خواندن “دلار دیجیتال برادر بزرگ” است. صحبت کرد او با فدرال رزرو که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را در ایالات متحده صادر و مدیریت می کند، مخالف بود و استدلال می کرد که این ابتکار به دولت «قدرت بیشتری می دهد.» او به نگرانی در مورد تورم داخلی، افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو، و فشار بر بانک ها به عنوان نمونه ای از سیاست های دولت

“[A CBDC] فرماندار فلوریدا استدلال کرد که دولت دید مستقیمی از تمام فعالیت های مصرف کننده دارد. هر راهی که آنها بتوانند برای اجرای دستور کار به جامعه بپیوندند، آن را انجام خواهند داد.»

دیسانتیس تا حد زیادی استدلال به نفع فدرال رزرو دلار دیجیتال (نگرانی های زیست محیطی و کمک به افراد غیربانکی) را بدون استناد به شواهد رد کرد. او استدلال می کند که استقرار یوان دیجیتال چین در تلاشی برای “فعال کردن نظارت بر عادات مصرف و نظارت بر رفتار شهروندانش برای قطع دسترسی به کالاها و خدمات” و دولت های باهاما و نیجریه به نحوه عملکرد CBDC اشاره کرد. برخورد کرد.

شما در حال باز کردن یک قوطی بزرگ از کرم ها هستید و حجم عظیمی از قدرت را به بانک های مرکزی می دهید.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا