اخبار ارز دیجیتال

فلوریدا آماده ترین ایالت ایالات متحده برای پذیرش کریپتو است: مطالعه

ایالات متحده مسلط ترین بازیگر در ارزهای دیجیتال است، اما تجزیه و تحلیل ایالت به ایالت نشان می دهد که همه 50 ایالت به یک اندازه برای پذیرش غیرقابل اجتناب از ارزهای دیجیتال آماده نیستند.

این نه تنها مقررات است که رمزنگاری را ترویج می‌کند، بلکه زیرساخت‌های حمایتی را نیز ممکن می‌سازد که پذیرش پایدار رمزنگاری را در همه حوزه‌های قضایی ممکن می‌سازد. وقتی عواملی مانند تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTC)، شرکت های بلاک چین و علاقه عمومی به ارزهای دیجیتال را سنجید، فلوریدا به عنوان دوستدار ارز دیجیتال در ایالات متحده ظاهر شده است.

ایالات متحده میزبان شبکه ای از 33865 دستگاه خودپرداز بیت کوین است که 87.1 درصد از نصب های خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را تشکیل می دهد. علاوه بر این، این کشور 37.8 درصد از نرخ هش بیت کوین جهانی را به خود اختصاص داده است، که ایالات متحده را به غالب ترین بازیگر در ارزهای دیجیتال تبدیل می کند. با این حال، یک تجزیه و تحلیل دولت به ایالت نشان داد که همه 50 ایالت به طور یکسان برای پذیرش جریان اصلی رمزنگاری اجتناب‌ناپذیر آماده نبودند.

نظرسنجی انجام شده توسط Invezz فلوریدا را به عنوان پایتخت رمزنگاری ایالات متحده به دلیل مشارکت فعال آن در اقتصاد رو به رشد کریپتو شناسایی کرد. میامی دارای بیشترین تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین به ازای هر 100000 نفر، 14.63 در هر 100000 نفر، و بیشترین درصد علاقه عمومی به ارزهای رمزنگاری شده، با 210.28 در هر 1000 جستجوی موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتال در گوگل است. من اینجا هستم.

فلوریدا بالاترین امتیاز آماده کریپتو با 9.35 را دریافت کرد، در حالی که تگزاس و ایلینویز به ترتیب با امتیازهای 8.71 و 8.03 پایین تر قرار گرفتند.

10 ایالت برتر با بیشترین رمزگذاریمنبع: Invez

با کمال تعجب، ورمونت تنها ایالت ایالات متحده است که دستگاه های خودپرداز بیت کوین ندارد. از سوی دیگر، تگزاس با میزبانی بزرگترین شبکه خودپرداز رمزگذاری شده در کل ایالت، با 4101 دستگاه خودپرداز، آن را جبران می کند. حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری مانند وایومینگ دارای بیشترین تعداد شرکت‌های بلاک چین به ازای هر 100000 نفر با بیش از 20 نفر هستند، در حالی که کالیفرنیا با 2670 نفر بالاترین تعداد شرکت‌های بلاک چین را دارد.

ایالات متحده می گوید که کمترین آمادگی را برای پذیرش ارزهای دیجیتال دارد.منبع: Invez

وجود دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین نشان‌دهنده توانایی عموم مردم برای دسترسی و استفاده از رمزارز به صورت روزانه است. در این راستا، ساکنان تگزاس، کالیفرنیا و فلوریدا بیشترین میزان مشارکت در ارزهای دیجیتال را دارند و 10 ایالت برتر را نشان می دهد که بیشترین میزان مشارکت را دارند.

ایالت های آمریکا بیشترین دستگاه خودپرداز بیت کوین را دارند.منبع: Invez

برای سرمایه گذاران، آینده پذیرش ارزهای دیجیتال به سخاوت مالیاتی دولت بستگی دارد. نه ایالت آمریکا در حال حاضر 0 درصد سود مالیات بر سرمایه را به سرمایه گذاران ارائه می دهند، از جمله واشنگتن، وایومینگ، داکوتای جنوبی، نیوهمپشایر، آلاسکا، نوادا، تگزاس، تنسی و فلوریدا.

مربوط: صرافی رمزارز ایالات متحده منجر به خروج بیت کوین شد: بیش از 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در یک هفته برداشت شد

دفتر کنترل ارز (OCC) به بانک‌ها در مورد «خطرات جدید» در صنعت کریپتو هشدار داده و از آنها خواسته است که در هنگام معامله با شرکت‌های رمزنگاری «رویکرد محتاطانه» اتخاذ کنند.

در حین بحث در مورد مدیریت ریسک، OCC گفت که رویه‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال «هنوز قوی نیستند» و عدم آمادگی اکوسیستم کریپتو را در چندین اختلال در سال گذشته برجسته می‌کند.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا