اخبار ارز دیجیتال

Flare APIهای بلاک چین را در Google Cloud Marketplace ادغام می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Google Cloud Marketplace از طریق ادغام با Layer 1 Oracle Network Flare، از ۹ API مختلف بلاک چین، از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

Flare، یک پلت فرم بلاک چین ماشین مجازی اتریوم (EVM) لایه ۱، پورتال API خود را در Google Cloud Marketplace یکپارچه کرده است و تعدادی از APIهای مهم بلاک چین را به اکوسیستم خود آورده است.

یکپارچه‌سازی Google Cloud Marketplace داده‌های بلاک چین بسیار منسجمی را از گره‌های Flares و گره‌های زنجیره متصل به مجموعه بزرگی از توسعه‌دهندگان و کاربران پلت‌فرم‌های محصول و خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌دهد. این شامل APIهای بلاک چین برای Algorand، BNB Smart Chain، Bitcoin، Dogecoin، Ethereum، Flair، Litecoin، Songbird، XRP و هر API بلاک چین پشتیبانی شده در آینده است.

APIهای بلاک چین برای آزاد کردن توسعه دهندگان از اجرای گره خود برای هر زنجیره بلاکی که با آن تعامل دارند تبلیغ می شود. داده‌های ارائه‌شده به برنامه‌هایی نیرو می‌دهد که تراکنش‌ها را انجام می‌دهند و داده‌های زنجیره‌ای را فراخوانی می‌کنند تا آخرین وضعیت بلاک چین را پرس و جو کنند.

Flare بر اهمیت APIهای بلاک چین در ساخت برنامه‌های زنجیره‌ای متقابل که منابع داده‌های مختلف را پرس و جو می‌کنند، از جمله صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال و کیف پول‌هایی که از پورتال‌های API استفاده می‌کنند، تأکید می‌کند.

در بیانیه ای از جاش ادواردز، معاون مهندسی در Flare، این شرکت با ارائه APIهای بلاک چین به پلتفرم هایی مانند Google Cloud Marketplace، مشارکت در Web3 را افزایش خواهد داد.

توسعه‌دهندگان می‌توانند به راحتی با فناوری بلاک چین و موارد استفاده متعدد آن، بدون بار هزینه‌های سخت‌افزاری سنگین و تعمیر و نگهداری مداوم، آزمایش کنند.»

ادواردز همچنین پیشنهاد کرد که سازمان‌ها و شرکای بزرگ‌تر که از Google Cloud Marketplace استفاده می‌کنند ممکن است با APIهای Web3 ایمن و تایید شده آزمایش کنند.

لایه ۱ مبتنی بر EVM با ارائه داده‌ها از زنجیره‌های مختلف و منابع Web2، کاربرد فناوری بلاک چین را گسترش می‌دهد. این می تواند به بیش از ۱۰۰ زنجیره افزایش یابد که اوراکل Flare را تشکیل می دهد.

مطالب مرتبط: Google Cloud برنامه راه اندازی Web3 را با ۱۱ شرکت بلاک چین گسترش می دهد

ادغام Flare تنها چند روز پس از اعلام همکاری چند ساله Polygon Labs و Google Cloud برای کمک به ارائه‌دهندگان خدمات رایانش ابری برای تسریع توسعه ابزارها و زیرساخت‌های پروتکل مقیاس‌پذیری اتریوم انجام می‌شود.

هدف این قرارداد ارائه چارچوب‌های Google Cloud و ابزارهای توسعه‌دهنده به پروتکل‌های اصلی Polygon، تسهیل توسعه محصولات Web3 و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در Polygon است.

زیرساخت Google Cloud می تواند نقش کلیدی در پیشرفت Polygon در توسعه اثبات دانش صفر داشته باشد.

انتظار می رود مشارکت Google Cloud با اکوسیستم توسعه دانش صفر Polygon را تسهیل کند. بر اساس گزارش‌ها، آزمایش اثبات‌های دانش صفر Polygon zkEVM در Google Cloud تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری را در مقایسه با زیرساخت‌های موجود انجام داد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا