اخبار ارز دیجیتال

Flare پلتفرم NFT را دریافت می کند، موارد استفاده از پروتکل قابلیت همکاری را افزایش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

NFT Marketplace Sparkles روی پلتفرم اوراکل Layer 1 EVM Flare با پروتکل‌های قابل همکاری برای گسترش موارد استفاده برای NFTها و صاحبان آنها راه‌اندازی شد.

Flare، یک لایه بلاک چین ماشین مجازی اتریوم (EVM)، پس از راه‌اندازی دو پروتکل اصلی برای برنامه‌های کاربردی قابلیت همکاری توزیع‌شده، در ۱۰ ژانویه فعال شد. شبکه‌های بلاک چین به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی تعاملی را در اکوسیستم‌های مختلف بلاک چین و پلت‌فرم‌های اینترنتی ایجاد کنند.

کمتر از یک ماه بعد، در 2 مارس، Flare Sparkles، یک پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) را به شبکه اوراکل لایه 1 خود معرفی کرد.

بر اساس این اعلامیه، هدف اصلی پلتفرم Sparkles NFT اصلاح قابلیت همکاری پروتکل بومی Flare و افزایش موارد استفاده برای ابزارهای NFT است.

پلتفرم NFT برنامه هایی برای هدف قرار دادن سایر موضوعات کلیدی در این فضا، مانند حقوق مالکیت معنوی (IP) با اعطای مجوزهای IP روی زنجیره به مجموعه های آینده دارد. Sparkles همچنین قصد دارد پس از انتقال به DAO، فناوری و زیرساخت اصلی خود را غیرمتمرکز کند.

از زمان راه اندازی در شبکه قناری Flare، Songbird، در ژانویه 2022، Sparkles 90٪ از فروش NFT را پردازش کرده است که معادل 3.5 میلیون دلار فروش است. ما در حال حاضر میزبان بیش از 3200 مجموعه هستیم.

مربوط: سیستم جدید اوراکل برای کمک به DApps برای بازیابی میلیون ها دلار از دست رفته در MEV

علاوه بر این، در سال 2021 Sparkles به Crypto Climate Accord ملحق شد و متعهد شد تا سال 2023 به صفر برسد. این پلتفرم گزارش می دهد که از طریق اعتبارات کربن از کار افتاده زنجیره ای از طریق پل توکان به وضعیت زیست محیطی مثبتی دست یافته است.

قابلیت همکاری یک موضوع بزرگ برای فضای غیرمتمرکز پیشروی در سال 2023 است. مقیاس پذیری و کمک به کاربران بیشتر یکی از تمرکز اصلی بسیاری از شرکت ها و جوامع در این فضا است. ابزارهای جدیدی مانند پل‌های بدون اعتماد برای ایجاد گزینه‌های امن‌تر برای پیاده‌سازی راه‌حل‌های قابل همکاری در حال اجرا هستند.

Web3 Domain Alliance اخیراً با 51 عضو جدید گسترش یافته است و از آن زمان به عنوان یکی از تمرکزهای اصلی خود در سال جاری، قابلیت همکاری را به عنوان یکی از محورهای اصلی خود معرفی کرده است.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا