🚨 اخبار ارز دیجیتال

Flare (FLR) 7% را در اخبار یکپارچه سازی XRP بازیابی می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به دنبال اخباری مبنی بر ادغام XRP در شبکه آن، Flare (FLR) امروز روند بالاتری را طی می کند به اشتراک گذاشته شده است توسط یکی از بنیانگذاران هوگو فیلیون. در زمان نگارش این مقاله، قیمت FLR با ۷.۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۳۱۷۵ دلار رسیده است. قیمت تا ۱۰ درصد در آخر هفته افزایش یافت زیرا گاوها بر تأثیر XRP بر پروتکل تأثیر گذاشتند.

میز ۱ بعدی FLR. منبع: CoinMarketCap

FLR و XRP علیرغم رابطه نزدیک آن با Ripple Labs، راه منحصر به فردی برای کار با هم ندارند. این یک مشکل ادغام تاخیری است که فیلیون و تیمش اکنون مصمم به حل آن هستند. فیلیون به صفحه رسمی X رفت و گفت: “FXRP XRP را قادر می سازد تا از طریق LayerCake به Flare و سایر اکوسیستم ها بیاید.”

FXRP به عنوان شکلی از XRP پیچیده در شبکه Flare عمل می کند و از حرکات پروتکل برای ایجاد انعطاف پذیری برای جامعه توسعه دهندگان استفاده می کند. با پروتکل LayerCake، توسعه‌دهندگان Flare اکنون می‌توانند dAppهایی ایجاد کنند که کاربران را به سایر اکوسیستم‌های گسترده‌تر متصل می‌کند و قابلیت‌هایی را باز می‌کند که واقعاً می‌تواند منحصربه‌فرد بودن نوآوری ارائه‌دهنده اوراکل را به نمایش بگذارد.

اگرچه جدول زمانی دقیق ادغام توسط فیلیون اعلام نشده است، اما این چشم انداز در حال حاضر هیجان زیادی را در جامعه ایجاد کرده است.

مزیت XRP

در واقعیت، شبکه Flare یک اکوسیستم مستقل است که در خدمت اکوسیستم ارز دیجیتال گسترده‌تر است. اما ارتباط با XRP در زمانی بسیار استراتژیک اتفاق می افتد که ارز دیجیتال در حال تحول شدید است.

از آنجایی که قاضی آنالیسا تورس در جولای گذشته این سکه را غیرامنیتی اعلام کرد، XRP اکنون تنها آلتکوینی است که از نظر قانونی به عنوان یک غیرامنیتی شناخته شده است. قابل ذکر است، SEC هنوز در حال نبردهای حقوقی معلق است که بسیاری از نشانه های برتر را به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری می شناسند. اگر Flare یکپارچه سازی XRP خود را کامل کند، این یک پرچین بسیار خوب می دهد.

به گفته Philion، این ادغام به Flare اجازه می دهد تا داده های غیرمتمرکز را به پروتکل های فعال Hooks در XRP Ledger ارائه دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا