🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین Flare برای میزبانی XDFi، پیشرو پلت فرم معاملات آتی غیرمتمرکز سازگار

Flare (FLR)، یک بلاک چین جدید L1 سازگار با EVM، شروع به پشتیبانی از یکی از اولین پلتفرم‌های آتی غیرمتمرکز کاملاً سازگار در کریپتو می‌کند.

Flare (FLR) شریک راه اندازی XDFi Sindric Solutions می شود: جزئیات

بلاک چین Flare (FLR) یک همکاری توسعه استراتژیک با Sindric Solutions را اعلام کرد. با شروع همکاری، XDFi، یک پروتکل جدید معاملات آتی غیرمتمرکز ایجاد شده توسط کهنه‌کاران وال استریت، در Flare (FLR) پخش می‌شود.

تصویر: شعله ور شدن

هدف XDFi ارتقای استانداردهای صنعت از نظر انطباق و کارایی با ارائه یک محیط خرید قرارداد آتی ۲۴ ساعته، بدون اعتماد و بدون امانت است.

با توجه به اینکه عدم قطعیت نظارتی هنوز مانعی برای سرمایه گذاری نهادی در مقیاس بزرگتر در DeFi است، XDFi پیشنهادی خوشایند برای سرمایه گذاران بزرگ است.

توکنیزاسیون شخص ثالث این پروتکل (KYCT) اطمینان ۱۰۰ درصدی را فراهم می کند که موقعیت های قرارداد آتی به روشی کاملاً سازگار خریداری می شوند.

این تضمین می‌کند که تمام مسابقات P2P بین موقعیت‌های لانگ و شورت فقط بین طرف‌های واجد شرایط باشد. این رویکرد KYCT اولین در نوع خود برای DeFi است که از انطباق کامل بدون واسطه مرکزی، کارگزار یا متولی اطمینان می دهد.

FTSO معاملات آتی را کارآمدتر و شفاف تر خواهد کرد

سانتیاگو ولز، معاون تحقیق و توسعه در Sindric Solutions خالق XDFi، بر اهمیت عرضه محصول در Flare (FLR) برای کل بخش معاملات ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند:

فناوری Flare فاز بعدی را در امور مالی غیرمتمرکز فعال کرده است و راه را برای قیمت گذاری دارایی در دنیای واقعی از طریق قراردادهای آتی که توسط تله متری FTSO و قراردادهای هوشمند زنجیره ای فعال می شوند، هموار کرده است.

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Flare تاکید می کند که همکاری جدید به هم افزایی بین مکانیسم های تجارت Web2 و Web3 کمک می کند:

کسب‌وکارهایی مانند XDFi دقیقاً دلیل ایجاد بلاک چین برای داده‌ها هستند. اوراکل‌های مقدس Flare در لایه شبکه ایمن شده‌اند و دسترسی غیرمتمرکز ایمن و مقاوم در برابر سانسور را به گسترده‌ترین طیف داده‌های خارج از زنجیره ارائه می‌دهند. این باعث ایجاد اطمینان در ایجاد موارد استفاده سازمانی با ارزش بالا، مانند پروتکل آتی غیرمتمرکز سازگار XDFi می شود.

پروتکل آتی از یک ادغام API سفارشی ساخته شده استفاده می‌کند و ارائه‌دهندگان خدمات انطباق شخص ثالث را برای توکن‌سازی انتها به انتها، روی زنجیره و ردیابی انطباق به Flare می‌آورد.

با یک چارچوب غیر حضانت، کاربران همیشه کنترل کاملی بر سپرده ها برای سفارشات قرارداد باز دارند. XDFi دارای یک سیستم پرداخت کاملاً غیرمتمرکز است که با بهترین الگوریتم تطبیق قیمت گذاری مبتنی بر ابر ترکیب شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا