اخبار ارز دیجیتال

پنج سازمان اجرایی ایالات متحده برای مبارزه با جرایم ارز دیجیتال گروه ویژه جدیدی تشکیل دادند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این دو آژانس سال‌ها است که با هم کار می‌کنند و یک تلاش مشترک به‌عنوان برنامه‌ای برای تقویت بیشتر تلاش‌ها به‌طور رسمی اعلام شده است.

گروه متنوعی از آژانس های اجرایی ایالات متحده به طور رسمی همکاری خود را در جرایم مرتبط با تاریک نت و ارزهای دیجیتال با اعلام گروه ویژه جرم و جنایت بازار دارک نت و ارز دیجیتال در 20 ژوئن اعلام کردند. این سازمان جدید “جرایم با استفاده از ارزهای دیجیتال” را هدف قرار خواهد داد. قاچاق مواد مخدر، پولشویی، سرقت هویت، بهره کشی از کودکان و غیره.

نمایندگانی از سرویس تحقیقات امنیت داخلی آریزونا (HSI)، دفتر دادستانی ایالات متحده، سرویس تحقیقات جنایی سرویس درآمد داخلی (IRS-CI)، اداره مبارزه با مواد مخدر و سرویس بازرسی پستی هفته گذشته یادداشت تفاهمی را در رابطه با این جدید امضا کردند. نیروی کار.

مطالب مرتبط: چگونه سازمان امور مالیاتی با استفاده از تجزیه و تحلیل بلاک چین ارزش 10 میلیارد دلار ارز دیجیتال را تصاحب کرد

این دو موسسه از سال 2017 با یکدیگر همکاری می کنند و در این مدت شاهد افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال بوده اند. طبق آن بیانیه:

“مأموریت گروه ویژه جرایم بازارهای دارک نت و ارز دیجیتال مختل کردن و از بین بردن سازمان های جنایی است که از ناشناس بودن تاریک نت سوء استفاده می کنند یا از ارزهای دیجیتال برای تسهیل فعالیت های مجرمانه استفاده می کنند.”

سازمان‌های مجری قانون در سراسر جهان در حال تشکیل واحدهای تخصصی برای اجرای ارزهای دیجیتال هستند. اینترپل اواخر سال گذشته یک بخش جرایم رمزنگاری ایجاد کرد. پلیس در شهرهای کانادا تشکیل واحدهای واکنش محلی را آغاز کرده است. HSI دارای 93 دفتر برون مرزی در 56 کشور است، بنابراین گروه کاری جدید دامنه بین المللی خواهد داشت.

در ایالات متحده، اداره تحقیقات فدرال در ماه فوریه یک واحد سوء استفاده از دارایی های مجازی را برای همکاری با تیم ملی اجرای رمزنگاری وزارت دادگستری راه اندازی کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار سال گذشته بخش سایبری خود را تقریباً دو برابر کرد.

مجریان قانون کارهای زیادی برای کار کردن دارند. Chainalysis تخمین زد که بیش از 4000 نهنگ کریپتو در سال گذشته دارایی های غیرقانونی به دست آمده را در اختیار داشتند و حملات فیشینگ کریپتو در همان سال 40 درصد افزایش یافت. اما شواهدی نیز وجود دارد که نشان می دهد تلاش های اجرای قانون نتیجه می دهد.

مجله: سازمان‌های مجری ایالات متحده سرکوب جنایات مرتبط با ارزهای دیجیتال را تشدید می‌کنند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا