🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارگزار کاکائو در آزمایش Sam Bankman Fried در مورد ذخایر بیت کوین FTX شهادت می دهد

مارک-آنتوان جولیارد، کارگزار کاکائو مستقر در لندن، در نوامبر ۲۰۲۲ به سؤالات دادستان در مورد ذخایر ارزهای دیجیتال در FTX پاسخ داد.

وکلای دادگستری در پرونده جنایی علیه سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، که با نام SBF نیز شناخته می شود، احضار شاهدان را آغاز کرده اند.

طبق یک موضوع ۴ اکتبر X (توئیتر سابق) توسط Inner City Press، دستیار دادستان ایالات متحده ارایه شده شهادت یک دلال کاکائو مستقر در لندن به نام مارک-آنتوان جولیارد که از FTX برای تجارت ارزهای دیجیتال استفاده می کرد. جویلیارد در مورد یادگیری در مورد صرافی ارزهای دیجیتال از یک دوست، دیدن تبلیغی برای شرکت توسط Gisele Bündchen، و استفاده از برنامه تلفن همراه FTX برای تجارت ارزهای دیجیتال مانند Dogecoin (DOGE) صحبت کرد.

در شهادت دادگاه، دلال کاکائو گفت که در نوامبر ۲۰۲۲، پس از اینکه بانکمن فرید در توییتر پست کرد که “دارایی هایش خوب است”، تقریبا ۸۰۰۰۰ دلار وجوه خود را از دست داده است. BTC). گزارش شده است که تیم حقوقی SBF از جویلیارد پرسیده است که آیا قبل از شهادت با FTX تماسی داشته است یا خیر و در مورد پیشینه خود در سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال.

در میان شاهدانی که انتظار می‌رود در دادگاه شهادت دهند، می‌توان به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، گری وانگ یکی از بنیان‌گذاران FTX و نیشاد سینگ مدیر مهندسی سابق FTX، کنستانس وانگ مدیر عامل سابق FTX و آنتونی اسکاراموچی از بنیانگذاران SkyBridge Capital اشاره کرد. مشخص نیست که آیا بانکمن فرید خود قصد دارد موضعی اتخاذ کند یا خیر.

مربوط: وزارت دادگستری می گوید که ادعاهای FTX-SBF علیرغم هیچ قانون رمزگذاری ایالات متحده معتبر است

قاضی لوئیس کاپلان انتخاب هیئت منصفه را در صبح روز ۴ اکتبر تکمیل کرد و پس از آن دفاع و دادستان بحث خود را در محاکمه جنایی آغاز کردند. دستیاران وکلای ایالات متحده استدلال کردند که SBF به کاربران FTX، قانونگذاران و مردم در مورد سلامت مالی شرکت دروغ گفته است، زیرا تیم حقوقی مدیر عامل سابق برخی از تقصیرها را به گردن کارولین الیسون انداخته است.

بانکمن فرید در اولین محاکمه خود با هفت اتهام جنایی مرتبط با سوء استفاده از وجوه مشتریان FTX روبرو است که در آن اعتراف کرده است که بی گناه است. او در دومین دادگاه خود که برای مارس ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، با پنج اتهام دیگر روبرو خواهد شد.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا