اخبار ارز دیجیتال

اولین بار در بازار خرسی؟ توصیه هایی از گاو بیت کوین مایکل سیلر

مایکل تالر به شوخی گفت که صاحبان خانه در حالی که در یک مهمانی مست هستند، قیمت خانه های خود را بررسی نمی کنند، پس چرا قیمت بیت کوین را بررسی می کنند؟

اولین بازار خرسی؟ همچنین این اولین بازار نزولی برای بیت کوین (BTC) برای مایکل تالر، یکی از بزرگترین گاوهای بیت کوین در جهان است.

تالر، رئیس اجرایی یکی از بزرگترین شرکت‌های حرفه‌ای بیت‌کوین در جهان، از برنامه‌های شلوغ خود برای صحبت با کوین‌تلگراف در کنفرانس بیت‌کوین لس‌آنجلس پاسیفیک وقت صرف کرد. مهمتر از همه، تالر به کوین تلگراف گفت که وقتی صحبت از بیت کوین به میان می آید، «ما باید زمان فریم بیشتری داشته باشیم».

“اگر خرید کنید [Bitcoin] اگر جدول زمانی کمتر از 4 سال باشد، ما فقط در آن حدس می زنیم. و هنگامی که یک دوره زمانی 4 ساله یا بیشتر تعیین می کنید، میانگین هزینه دلار آشکار می شود. ”

میانگین هزینه دلار روشی برای کاهش قرار گرفتن در معرض نوسانات سرمایه گذاری است. تالر ادامه داد: “ما دارایی هایی را می خریم که می خواهیم 10 سال یا بیشتر نگه داریم. این یک ذخیره بلندمدت ارزش است.”

با 130000 بیت کوین، Microstrategy 0.62 درصد از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارد. قیمت ورودی MicroStrategy تقریباً 30639 دلار برای هر بیت کوین است. این بدان معناست که کل سرمایه گذاری گروه فناوری به میزان قابل توجهی کم است.

خبرنگاران کوین تلگراف جو هال و تالر (راست).

اما سیلور از از دست دادن میلیاردها دلار روی کاغذ ناراضی است.

مایکل سایلر روی صحنه در بیت کوین اقیانوس آرام با کوری کلیپستن، مدیرعامل سوان (راست).منبع: یوتیوب

میلیاردرها ارزش بیت کوین را با ارزش خانه خود مقایسه می کنند. او به شوخی گفت. من می خواهم همین الان کل خانه را به شما بفروشم. ممکن است یکی بگوید خب من حوصله خرید خانه ندارم. سپس ناامید به خانه می روید و می گویید: «همه پولم را از دست دادم». ”

مرتبط: ممکن است بیت کوین قبل از پایین آمدن قیمت جدید BTC به ضرر 1 میلیارد دلاری دیگر در زنجیره نیاز داشته باشد

او توصیه کرد که از این ترس اجتناب کنید، و اگر واقعاً در 12 ماه آینده به پول نیاز دارید، این سرمایه قابل سرمایه گذاری نیست، در عوض، “این سرمایه در گردش است.” تالر توضیح داد.

مدل منطقی این است که اگر در آرژانتین زندگی می کنید، پزو را برای 1-2 ماه و دلار را برای 1-2 سال نگه دارید. شما بیت کوین را برای 10 یا 20 سال نگه می دارید، وقتی به آن در مورد آن فرکانس ها و بازه های زمانی فکر می کنید. ، همه چیز منطقی است.”

در نهایت، بیت کوین را طبق پیشنهاد سایلر و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، ذخیره کنید. با توجه به صرافی ارز دیجیتال دیگری که با سرمایه مشتریانش ناپدید می شود، نگهداری بیت کوین تنها راه برای ایمن کردن یک دارایی غیرقابل انضباط است.

نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا