اخبار ارز دیجیتال

مدیر جی پی مورگان پیشنهاد می کند که بحران جمهوری اول یک حادثه مجزا نیست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر ارشد اطلاعات JP Morgan Asset Management گفت: «این ساده لوحانه است که بگوییم این به First Republic محدود می شود.

مدیران دارایی جی پی مورگان این سوال را مطرح می‌کنند که بانک‌های منطقه‌ای ایالات متحده چگونه زمانی که برنامه‌های وام‌دهی اضطراری شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و بانک وام مسکن فدرال (FHLB) منقضی می‌شوند، «عملیات» خواهند کرد، من مطمئن نیستم که اینطور است یا نه، و من در مورد این احتمال هشدار می‌دهم. ورشکستگی اولین بانک جمهوری می تواند یک اثر دومینو ایجاد کند.

در مصاحبه 27 آوریل با تلویزیون بلومبرگ، باب میشل، مدیر ارشد مدیریت دارایی JP Morgan گفت که تأثیر مشکلات نقدینگی First Republic که به دلیل خروج گسترده سپرده‌ها ایجاد می‌شود، به خود بانک «محدود» است. . .

میشل در پاسخ به این سوال که آیا او این مسئله را “مشکل جمهوری اول یا یک مشکل بانکی” می‌داند، تاکید کرد که این یک اتفاق مجزا نیست.

“خب، من فکر می کنم ما هر دو را داریم. فکر می کنم کمی ساده لوحانه است که بگوییم این به جمهوری اول محدود می شود.”

وی افزود که مشکلات نقدینگی که جمهوری اول با آن مواجه است «هرگز نباید رخ می‌داد» زیرا بانک‌ها «به شدت تنظیم‌شده‌ترین صنعت سرمایه روی کره زمین هستند».

میشل معتقد است که تأثیرات فروپاشی جمهوری اول باید مهار شود، یا «محصور شود» تا از گسترش آن در سراسر سیستم مالی گسترده‌تر، که مستلزم «پیشرفت مستمر به سوی راه‌حل» است، جلوگیری شود.

میشل «گرانی همه چیز» را عامل اصلی وقوع بحران بانکی اخیر عنوان کرد.

او گفت که موجودی پس‌انداز اکثر مردم در حال حاضر حتی کمتر از قبل از شروع همه‌گیری ویروس کرونا است.

میشل معتقد است که بانک های محلی “به شدت به FDIC و FHLB” وابسته هستند، بنابراین راه حل های فوری مورد نیاز است.

“من فکر می کنم بانک های محلی به شدت به FDIC متکی هستند. آنها به شدت به بانک وام مسکن فدرال برای پول نقد اضافی متکی هستند. نمی دانم که کار می کند یا خیر.”

در سه ماهه آخر سال 2022، هر دو بانک Signature و Silvergate Bank وام های قابل توجهی از FHLB، کنسرسیومی متشکل از 11 بانک منطقه ای در سراسر کشور دریافت کردند که به سایر بانک ها و وام دهندگان کمک مالی می کند. هر یک.

با این حال، با وجود کمک های مالی، هر دو بانک در نهایت به دلیل خروج گسترده سپرده ها سقوط کردند.

مربوط: قیمت بیت کوین پس از سقوط قیمت بانک First Republic افزایش یافت

رایان سرکیس، مدیر عامل شرکت تحقیقاتی بلاکچین مساری، در توییتی خطاب به 322000 دنبال کننده خود در 29 آوریل، گفت که دولت در سیاست های فدرال رزرو (فدرال رزرو) “مسئول است و نه ارز دیجیتال”. پیشنهاد می شود، بانک های بیشتری ممکن است با سقوط مواجه شوند. آینده.

افراد آگاه در 21 مارس به بلومبرگ گفتند که مقامات وزارت خزانه داری بیمه سپرده فعلی را به بیش از 250,000 دلار افزایش داده اند تا تمام سپرده های ایالات متحده را پوشش دهد. گزارش شده است که آنها در حال بررسی راه هایی برای گسترش هستند.

طبق گزارش FDIC، سپرده های بانکی در ایالات متحده تا 31 دسامبر به 17.7 تریلیون دلار رسیده است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا