اخبار ارز دیجیتال

اولین توکن ERC404 یک پمپ عظیم ۱۳X می بیند: اما یک پوشش نقره ای وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نوآوری و حرکات انفجاری قیمت در صنعت کریپتو رو به رو می شود و آخرین نوآوری در بازار توکن راه اندازی Pandora است که از ERC404 جدید استفاده می کند. استاندارد. ترکیبی از ERC20 و ERC721، این استاندارد توکن تجربی با هدف ترکیب قابلیت‌های نقدینگی و تقسیم‌بندی این پروتکل‌های به خوبی تثبیت شده است. قیمت پاندورا به بیش از ۸۶۰۰ دلار افزایش یافته است که برای برخی سرمایه گذاران افزایش خیره کننده ۱۳ برابری را نشان می دهد.

استاندارد ERC404 تلاشی بلندپروازانه برای ترکیب عملکرد توکن‌های ERC20، که به دلیل قابلیت تعویض آن‌ها شناخته می‌شوند، با توکن‌های ERC721 است. با انجام این کار، ERC404 قصد دارد شکل جدیدی از نمایش دارایی را فعال کند که به طور بالقوه می تواند مکانیسم های جدیدی را برای تجارت، مالکیت و تعامل دارایی در بلاک چین باز کند.

تصویر
منبع: Dexscreener

این استاندارد از تکنیکی به نام «ارسال» استفاده می‌کند، روشی که به داده‌های مقدار سکه و شناسه‌ها اجازه می‌دهد تا در یک چارچوب یکپارچه با هم وجود داشته باشند، البته به دلیل ماهیت آزمایشی‌اش، معاوضه‌های خاصی وجود دارد.

افزایش چشمگیر قیمت پاندورا با داستان موفقیت یک معامله گر نشان داده می شود که تنها در دو روز سرمایه گذاری ۹۷۴۸۴ دلاری را به نزدیک به ۱.۲ میلیون دلار تبدیل کرد. با خرید ۱۵۴ توکن پاندورا به قیمت ۶۳۳ دلار و فروش ۲۵ توکن از آنها به قیمت ۷۵۴۸ دلار، معامله گر به سود ۹۱۲۱۱ دلاری با دارایی های برجسته به ارزش تقریبی ۱.۱ میلیون دلار دست یافت.

اما هر افزایش شهاب سنگی در بازار به این سادگی نیست. اگرچه ERC404 پیشگامانه است، آزمایشی و غیرقابل تنظیم است. این نشان می دهد که ادغام و پذیرش گسترده تر آن با خطرات ذاتی همراه است.

همانطور که تاریخ برای سایر دارایی‌های کریپتو که روند صعودی سهموی مشابهی را تجربه کرده‌اند، نشان داده است، افزایش سریع قیمت پاندورا به‌طور بالقوه می‌تواند منجر به بازگشت شدید شود. بنابراین به سرمایه گذاران و علاقه مندان توصیه می شود که با احتیاط عمل کنند و ماهیت سوداگرانه چنین سرمایه گذاری ها و قلمرو ناشناخته ای که توکن های ERC404 نشان می دهند را در نظر داشته باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا