اخبار ارز دیجیتال

فراگیر: First Citizens بانک سیلیکون ولی را خریداری کرد – شعبه آن دوشنبه افتتاح می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این معامله در ۲۶ مارس توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) اعلام شد.

طبق بیانیه شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، بانک First Citizens واقع در کارولینای شمالی قصد دارد تمام سپرده ها و وام های بانک سیلیکون ولی را به دست آورد.

بر اساس این قرارداد، ۱۷ شعبه سابق بانک سیلیکون ولی به عنوان اولین بانک شهروندان و شرکت تراست در روز دوشنبه ۲۷ مارس افتتاح خواهند شد و تمام سپرده گذاران SVB به طور خودکار به First Citizens Bank تبدیل می شوند.

FDIC گفت: “از ۱۰ مارس ۲۰۲۳، بانک پل سیلیکون ولی انجمن ملی دارایی کل تقریبا ۱۶۷ میلیارد دلار و کل سپرده ها تقریباً ۱۱۹ میلیارد دلار بود. این شامل خرید حدود ۷۲ میلیارد دلار در بانک های پل و تخفیف ۱۶.۵ میلیارد دلاری بود.” در بیانیه ای گفت.

تقریباً ۹۰ میلیارد دلار از اوراق بهادار و سایر دارایی ها برای واگذاری توسط FDIC در حال تحویل است. علاوه بر این، FDIC یک سود افزایش سهام در First Citizens BancShares, Inc. در رالی، کارولینای شمالی به دست آورد. این یک سهام معمولی با ارزش بالقوه تا ۵۰۰ میلیون دلار است.

بر اساس داده های بانک فدرال رزرو، بانک مستقر در کارولینای شمالی سی امین بانک بزرگ تجاری در ایالات متحده است که تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ دارایی ۱۰۹.۲ میلیارد دلاری دارد.

بانک سیلیکون ولی در ۱۰ مارس پس از شایعه بحران شدید نقدینگی در این بانک که جرقه ای برای فرار بانکی ایجاد کرد، سقوط کرد. سپس FDIC به عنوان متولی بانک ورشکسته منصوب شد و تلاش کرد بانک شکست خورده را به حراج بگذارد.

این فرآیند شامل دو مزایده جداگانه برای دارایی های SVB بود. یکی بخش سپرده های سنتی و دیگری یک بانک خصوصی است که در بخش خرده فروشی قرار دارد و برای افراد دارای ارزش خالص پذیرایی می کند.

مربوط: پاول می‌گوید: «این چطور اتفاق افتاد» – فدرال رزرو از سقوط SVB گیج شده است

به نظر می رسد که چندین شرکت در حال برنامه ریزی یا مناقصه برای بانک شکست خورده ایالات متحده هستند.

طبق گمانه زنی های بلومبرگ، First Citizens قصد دارد در اوایل ۱۸ مارس برای SVB مناقصه کند. ”

بانک محلی دیگری به نام Valley National Bancorp نیز برای بانک شکست خورده پیشنهاد داده است.

در همین حال، رویترز در ۲۴ مارس گزارش داد که Citizens Financial Group، سومین بانک منطقه ای بزرگ در ایالات متحده، در حال آماده شدن برای ارائه پیشنهادی به بازوی بانکداری خصوصی SVB است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا