🚨 اخبار ارز دیجیتال

این شرکت برای توسعه سیستم نگهداری پورت، بلاک چین و AR را ترکیب می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف این پروژه افزایش قابلیت ردیابی عملیات تعمیر و نگهداری بندر با اجرای گواهی بلاک چین است.

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین، Jelurida با شرکت واقعیت افزوده (AR) Aumenta Solutions برای توسعه یک سیستم تعمیر و نگهداری زیرساخت بندر همکاری کرده است.

بر اساس اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، این پروژه با هدف افزایش کارایی، کاهش زمان توقف و بهبود دقت عملیات تعمیر و نگهداری بندر که برای خدمات رسانی به کشتی ها، محموله ها و مسافران حیاتی است، انجام می شود.

در سال ۲۰۲۰، یک گروه تحقیقاتی از دانشگاه Girona و Aumenta Solutions برای توسعه یک سیستم تعمیر و نگهداری مبتنی بر بلاک چین که احراز هویت بلاک چین و AR را برای بهبود قابلیت ردیابی کارهای تعمیر و نگهداری ترکیب می‌کند، همکاری کردند.

امروزه Aumenta Solutions و شرکت فناوری اطلاعات MSI قصد دارد با این فناوری بازار زیرساخت بندری جهانی را هدف قرار دهد. به گفته شریک مدیریت Aumenta Solutions Pere Roset، پروژه آنها بر یک برنامه صدور گواهینامه بلاک چین متکی است. روزت توضیح داد:

“برنامه صدور گواهینامه جزء کلیدی پروژه است که تضمین می کند کارهای تعمیر و نگهداری درست در مکان مناسب و در زمان مناسب انجام می شود.”

فرانسیسکو ساریاس از جلوریدا نیز در مورد اهمیت AR در نگهداری اظهار نظر کرد. ساریاس AR را به عنوان «تغییرگر بازی» توصیف می‌کند، زیرا به کارگران امکان دسترسی به اطلاعات دیجیتال بلادرنگ را می‌دهد. ما از معرفی این فناوری جدید به صنعت و کمک به ایجاد نوآوری در فرآیندهای تعمیر و نگهداری هیجان‌زده هستیم.»

مربوط: ربات‌های هوش مصنوعی در کافه‌ها معاشرت می‌کردند و زمانی که محققان به آنها شهر می‌دادند مهمانی می‌دادند

AR به طور مداوم در فضای Web3 استفاده می شود. در طول هفته اخیر مد Metaverse، یک باند مد ترکیبی AR در یکی از نمادین‌ترین مکان‌های میلان، میدان Duomo میلان، پخش شد.

در همین حال، جک دانیلز، تولیدکننده ویسکی نیز اخیراً یک کمپین Web3 ایجاد کرده است که توسط مجموعه‌های دیجیتال مبتنی بر AR و چند ضلعی پشتیبانی می‌شود. این کمپین به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد جعبه‌های دیجیتالی را با مزایای مختلف، از جمله گواهی‌های هدیه و سفر به کارخانه تقطیر جک دانیل، جمع‌آوری کنند.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا