اخبار ارز دیجیتال

توسعه‌دهنده فایرفاکس، موزیلا، همه‌چیز را روی Metaverse می‌گذارد و Active Replica را خریداری می‌کند

توسعه دهنده وب سنتی و مرورگر اینترنتی موزیلا اعلام کرده است که Active Replica را به عنوان بخشی از اکوسیستم خالق Hubs برای تقویت تجربیات دیجیتال به دست آورده است.

توسعه‌دهنده وب موزیلا، که عمدتاً با مرورگر اینترنت فایرفاکس شناخته می‌شود، به هجوم پلتفرم‌های اینترنتی قدیمی که به فضای توسعه Web3 و metaverse می‌پیوندند، پیوسته است.

با اعلام پست وبلاگی در ۳۰ نوامبر، این شرکت خرید خود از توسعه دهنده تجربه همهجانبه Active Replica را فاش کرد.

ماکت‌های فعال به پلتفرم خالق Hubs Mozilla می‌پیوندند تا به ایجاد رویدادهای مجازی کمک کنند. توسعه‌دهنده تجربه مجازی در حال حاضر با موزیلا در فستیوال چند روزه هنر و فناوری Mozfest که در اوایل امسال برگزار شد، کار می‌کند.

به گفته موزیلا، این خرید همچنین برای تسریع کار بر حسب تقاضا، سطوح اشتراک شخصی‌سازی شده، ارتقاء ورود به سیستم و افزودن ویژگی‌های جدید به موتور Hubs مهم است.

موزیلا در یک اعلامیه رسمی که در Hubs منتشر شد، گفت که این دو شرکت از طریق اندازه یکی یا قابلیت‌های توسعه دیگری از دیگری سود خواهند برد.

با هم، ما این را فرصتی قابل توجه برای آوردن نوآوری و خلاقیت به هاب می‌دانیم تا اینکه به تنهایی بتوانیم انجام دهیم.»

بیانیه رسمی Active Replica تاکید می کند که به همکاری با شرکای موجود ادامه خواهد داد، اما خرید موزیلا به گسترش اهداف بلندمدت آن کمک می کند.

روز بعد، این شرکت اعلامیه دیگری مبنی بر خرید توسعه دهنده یادگیری ماشینی Pulse را اعلام کرد و پیشنهاد کرد که موزیلا بر آینده اینترنت تمرکز خواهد کرد.

مربوط: مرورگر اپرا خدمات بلاک چین الروند را برای افزایش پذیرش Web3 ادغام می کند

این پیشرفت موزیلا برای ساخت پروژه Metaverse به این دلیل است که Metaverse همچنان در داخل و خارج از فضای Web3 به کشش خود ادامه می دهد.

متا، شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام، می‌گوید که پس از متحمل شدن زیان‌های مالی بزرگ و کاهش مشاغل در بخش توسعه متاورس، با برنامه‌های متاورس خود «قوی عمل می‌کند».

در همین حال، با افزایش فعالیت ها به واقعیت دیجیتال، رهبران جهانی مانند مجمع جهانی اقتصاد شروع به فکر کردن در مورد یک سیاست فراجهانی جهانی کرده اند. در حال حاضر هیچ سیاست کلی حاکم بر واقعیت دیجیتال وجود ندارد.

اما یک گزارش جدید نشان می‌دهد که با افزایش فعالیت، پتانسیل بهره‌برداری نیز افزایش می‌یابد که نشان‌دهنده نیاز به توجه به سیاست‌ها و استانداردهای اخلاقی است.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا