اخبار ارز دیجیتال

شرکت فین‌تک ZELF کارت نقدی ویزا ناشناس را با شارژ ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد

آخرین ابتکار این شرکت به کاربران این امکان را می دهد که فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن، یک حساب جاری دلار آمریکا باز کنند.

شرکت فین‌تک ایالات متحده ZELF کارت‌های نقدی Visa ناشناس را معرفی کرده است که در ۸۰ میلیون مکان ویزا در سراسر جهان پذیرفته می‌شوند.

آخرین ابتکار ZELF به کاربران این امکان را می دهد که فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن خود یک حساب جاری دلار آمریکا باز کنند و نیازی به ارائه اسنادی مانند شماره تامین اجتماعی و اثبات آدرس را از بین ببرد. به گفته شرکت فین‌تک، یک مشتری احتمالی می‌تواند یک حساب جاری باز کند و یک کارت نقدی مجازی ناشناس داشته باشد که با Apple و Google Pay کار می‌کند در عرض ۳۰ ثانیه.

دارندگان کارت نقدی ویزا این امکان را دارند که حساب‌های خود را از طریق پرداخت‌های الکترونیکی سنتی، حواله‌های نقدی و سیمی و پرداخت‌های کریپتو تامین کنند. در حال حاضر، کاربران می توانند حساب های جاری و کارت های نقدی را به USD Coin (USDC)، Tether (USDT) و Ether (ETH) واریز کنند. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال ۲۰ توکن محبوب دیگر را به کاتالوگ خود اضافه کند.

هدف همکاری بین ZELF و Visa اولویت دادن به حریم خصوصی و امنیت کاربران در تجارت با ارزهای دیجیتال است.

الیوت گویخمن، بنیانگذار و مدیر اجرایی ZELF می گوید که الزامات راستی آزمایی آرامش بخش، مشتریان بیشتری را جذب می کند و خدمات مالی را برای افراد بدون بانک در سراسر جهان قابل دسترسی می کند.

مربوط: ویزا برنامه کارت نقدی FTX را پایان می دهد

با وجود بازار نزولی، پذیرش روش‌های پرداخت رمزنگاری در حال رشد است، از کارت‌های رمزنگاری گرفته تا کارت‌های هدیه رمزنگاری و درگاه‌های تحویل غذای رمزنگاری شده.

به نظر می رسد که ویزا نقش کلیدی در پذیرش ارزهای دیجیتال و افزایش تعداد موارد استفاده از ارزهای دیجیتال ایفا می کند. در ماه اکتبر، ویزا یک درخواست علامت تجاری ارائه کرد که نشان می‌داد این شرکت قصد دارد جای پای خود را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترش دهد. بایگانی علامت تجاری آن قصد این شرکت را برای کنترل تراکنش های دیجیتال، مجازی و ارزهای دیجیتال و همچنین توکن های غیرقابل تعویض و کالاهای مجازی را نشان می دهد.

در ۲۷ اکتبر، کوین تلگراف اعلام کرد که ویزا با Blockchain.com برای ارائه یک کارت نقدی رمزنگاری بدون هزینه ثبت نام، کارمزد سالانه یا کارمزد تراکنش، شریک شده است که به کاربران امکان می‌دهد در تمام خریدها ۱٪ به صورت رمزنگاری درآمد کسب کنند. من گزارش دادم که این کار را کردم.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا