🚨 اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی هکرها و دزدهای DeFi: تعریف مجدد امور مالی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi پس از نزدیک به یک ماه افزایش قیمت به زیر ۵۰ میلیارد دلار رسیده است.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این خبرنامه هفتگی ما با بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. خبرنامه ای ایجاد شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را به شما ارائه دهد.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در حال نظارت بر هکرها و سوء استفاده کنندگان DeFi است که میلیون ها دلار دارایی را به سرقت برده اند. رئیس بخش ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری گفت که این یک مشکل جدی در پی هکرهای دولتی کره شمالی است.

Bancor DAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، به دلیل وعده حفاظت از ضرر دائمی، با یک شکایت دسته جمعی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

همزمان با آغاز بازپرداخت اتریوم در BeaconChain، سرمایه‌دار ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیاس ۷۸۱ میلیون دلار پول نقد از ارائه‌دهنده خدمات استیک لیدو دریافت کرده است.

Coinbase Cloud از شبکه Chainlink Oracle برای بهبود قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند استفاده می کند. شبکه اوراکل Chainlink از Coinbase Cloud به عنوان یک اپراتور گره برای بهبود تحویل داده های با کیفیت بالا به چندین پروتکل بلاک چین استقبال می کند.

بازار دی‌فای یک هفته نزولی دیگر را پشت سر گذاشت، با ارزش کل به پروتکل‌های دی‌فای زیر ۵۰ میلیارد دلار پس از پنج هفته متوالی حرکت صعودی قیمت.

وزارت دادگستری ایالات متحده در جستجوی هکرها و دزدهای DeFi: گزارش

امپراتور رمزارز وزارت دادگستری در حال سرکوب هکرها و سوء استفاده کنندگان DeFi است زیرا فعالیت های غیرقانونی ارزهای دیجیتال در چهار سال گذشته افزایش یافته است.

در گزارش فایننشال تایمز که در ۱۵ می منتشر شد، مدیر تیم ملی اجرای رمزنگاری وزارت دادگستری، یون یونگ چوی، گفت که وزارت دادگستری روی سرقت‌های مرتبط با دی‌فای کار می‌کرده است و «به‌ویژه پل زنجیره‌ای» گفت که این کار بوده است. تمرکز بر هک کردن چوی گفت این یک “مسئله بسیار مهم” برای وزارت دادگستری است، زیرا “هکرهای تحت حمایت دولت” کره شمالی به عنوان “بازیگران اصلی در این فضا” ظاهر شده اند.

به خواندن ادامه دهید

درست زمانی که برداشت‌های لیدو شروع می‌شود، درجه سانتیگراد ۷۸۱ میلیون دلار در stETH منتقل می‌کند

به نظر می‌رسد که سلسیور، سرمایه‌دار مشکل‌دار ارزهای دیجیتال، در حال تلف کردن توکن‌های استیک اتر خود از پلتفرم لیدو است که به تازگی امکان برداشت را فراهم کرده است.

در ۱۵ می، تراکنش ۴۲۸۰۱۵stETH با کیف پول Lido stake Ether روی کیف پول سلسیوس تایید شد. ذخیره او در زمان انتقال ۷۸۱ میلیون دلار ارزش داشت، اما برخی معتقدند که او آماده است تا از این انتقال خارج شود. داده های زنجیره ای نشان می دهد که سلسیوس چند ساعت بعد یک برداشت آزمایشی ۰.۱ stETH را انجام داد.

به خواندن ادامه دهید

Bancor DAO با شکایت دسته جمعی به دلیل وعده حفاظت از ضرر دائمی مورد ضربه قرار گرفت

گروهی از سرمایه گذاران یک شکایت دسته جمعی علیه سازمان غیرمتمرکز خودمختار Bancor تنظیم کرده اند. اپراتور آن BProtocol Foundation است. و بنیانگذاران دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی تگزاس. شاکیان ادعا می کنند که بانکور سرمایه گذاران را در مورد مکانیسم حفاظت از ضرر دائمی خود (ILP) برای ارائه دهندگان نقدینگی فریب داده است، یک اوراق بهادار ثبت نشده و موارد دیگر است.

طبق این شکایت، دومین محصول سرمایه گذاری v2.1 بانکور که در اکتبر ۲۰۲۰ معرفی شد و دارای ILP است، با ضرر کار می کرد و متهمان از آن مطلع بودند و به دنبال فروش محصول جدید v3 بودند. من سعی کردم. برای جبران آن با انتشار آن، اما چیزی شبیه به این بود:رقابتی ترین بازده […] بدون اینکه از کاربر بخواهید ریسک کند. ”

به خواندن ادامه دهید

Coinbase Cloud به شبکه Chainlink Oracle متصل می شود تا قابلیت اطمینان قرارداد هوشمند را بهبود بخشد

Coinbase Cloud از زیرساخت های جهانی و تجربه مدیریت داده های بلاک چین برای افزایش امنیت و قابلیت اطمینان شبکه اوراکل بلاک چین لینک استفاده می کند.

خدمات ابری صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده به عنوان یک اپراتور گره جدید در شبکه Chainlink در یک مشارکت برای بهبود تمرکززدایی اکوسیستم Web3 فعالیت خواهند کرد.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

ارزش کل بازار DeFi هفته گذشته اندکی افزایش یافت. داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته نزولی داشته اند و اکثر توکن ها با ضرر معامله می شوند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi به زیر ۵۰ میلیارد دلار رسیده است.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر درباره این جهان پویا در حال پیشرفت، دوباره سر بزنید.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا