اخبار ارز دیجیتال

خالق فاینال فانتزی از “سرمایه گذاری تهاجمی” در بازی های بلاک چین خبر می دهد

شرکت سازنده فرنچایز Final Fantasy می گوید که بازی های بلاک چین تمرکز اصلی استراتژی آن در آینده خواهد بود.

بر اساس نامه 1 ژانویه یوسوکه ماتسودا، رئیس شرکت، Square Enix، خالق فاینال فانتزی، قصد دارد با وجود آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال، توسعه بازی های بلاک چین را دوچندان کند.

این نامه با عنوان “نامه سال نو از رئیس جمهور” به منظور خلاصه ای از دستاوردهای کلیدی شرکت در سال 2022 و ترسیم برنامه های آن برای سال 2023 بود. استراتژی سرمایه گذاری آتی شرکت

ماتسودا گفت که “سرگرمی های بلاک چین” حوزه سرمایه گذاری است که تیم او در میان مدت با “سرمایه گذاری تهاجمی و تلاش های توسعه کسب و کار” بیشترین تمرکز را روی آن خواهد داشت.

پس از جمع بندی فراز و نشیب های بازار ارزهای دیجیتال از سال 2021 تا 2022، ماتسودا سعی کرد افت اخیر بازار را درک کند و گفت که به عنوان بخشی از آن پذیرفته خواهد شد. بنابراین سرمایه گذاران نباید لزوماً در احتمال آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال تردید کنند و افزود:

فناوری‌ها و چارچوب‌های جدید منجر به نوآوری می‌شوند، اما اختلالات قابل توجهی نیز ایجاد می‌کنند.»

ماتسودا اضافه کرد که فناوری که بتواند “روندهای اجتماعی” را پشت سر بگذارد به تدریج بخشی از زندگی مردم خواهد شد و در نهایت باعث ایجاد کسب و کار و رشد جدید خواهد شد.

او خاطرنشان کرد: به دنبال هیجان و نشاط پیرامون NFT و متاورس در سال 2021، سال 2022 سال تغییرات بزرگی در فضای مرتبط با بلاک چین بوده است.

اما اگر ثابت شود که این گامی در روندی است که منجر به قوانین و محیط تجاری شفاف تر می شود، قطعا برای رشد سرگرمی های بلاک چین خوب خواهد بود.

ماتسودا در پایان نامه اعلام کرد که اسکوئر انیکس در حال توسعه چند بازی بلاک چین است و قصد دارد در سال 2023 بازی های بیشتری را اعلام کند.

مربوط: سال 2023 شاهد پایان بازی های بازی برای کسب درآمد خواهیم بود

Square Enix در طول سال 2022 چندین حرکت در فضای بازی بلاک چین انجام داده است. در ماه جولای، ما اعلام کردیم که مجموعه Final Fantasy را روی پلت فرم موتور خود منتشر خواهیم کرد. در ماه سپتامبر، به عنوان اعتبارسنجی گره به بلاک چین Oasys پیوستم. در ماه دسامبر، Square Enix 7 میلیارد ین (52.7 میلیون دلار) در توسعه دهنده بازی های موبایل Gumi Games سرمایه گذاری کرد تا به توسعه عناوینی کمک کند که می توانید آنها را بازی کنید و در تلفن همراه به دست آورید.

نامه اخیر به این معنی است که علیرغم آشفتگی بازار که در سال گذشته رخ داد، شرکت هیچ برنامه ای برای کاهش سرعت سرمایه گذاری خود در این بخش در سال 2023 ندارد.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا