اخبار ارز دیجیتال

استفاده از ذخیره‌سازی فایل‌کوین در سه‌ماهه دوم از ۷ درصد فراتر رفت: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استفاده افزایش یافت، اما درآمد پروتکل و عرضه کاهش یافت زیرا ارائه دهندگان بیشتری نرخ خود را برای تشویق پذیرش کاهش دادند.

بر اساس گزارش 13 جولای مساری، Filecoin در حال حاضر به طور متوسط ​​954.2 پبی بایت (1.07 میلیارد گیگابایت) تراکنش های ذخیره سازی در شبکه خود دارد، در مقایسه با 12.2 اگزبی بایت ظرفیت ذخیره سازی خام. (14.1 میلیارد گیگابایت) معادل. تا همین اواخر، هزینه های بالای ذخیره سازی در مقایسه با جایگزین های متمرکز مانند خدمات وب آمازون، پذیرش را کند کرده است.

در سه ماهه اخیر، Filecoin درآمد پروتکلی معادل 2.5 میلیون FIL ایجاد کرد که در مجموع به 11.5 میلیون دلار رسید. از نظر دلاری، این نشان دهنده کاهش 40.7 درصدی نسبت به سه ماهه گذشته است. با این حال، بخشی از این کاهش به دلیل کاهش شدید قیمت توکن FIL در بازار خرس کریپتو در سال 2022 بود که تا حدی با افزایش شدید معاملات ذخیره‌سازی فعال جبران شد.

افت قیمت همچنین بر درآمد طرف عرضه تأثیر گذاشته است، یعنی مقدار پولی که از پاداش های بلوک، تراکنش های ذخیره سازی ثابت و تراشه های تراکنش به دست می آید. درآمد بخش عرضه در سه ماهه دوم سال 2023 نسبت به مدت مشابه سال قبل 66.9 درصد کاهش یافت و به 85.7 میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، بسیاری از ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی شروع به دریافت هزینه‌های تقریباً صفر برای ذخیره‌سازی کرده‌اند تا تشویق به پذیرش شوند. اکثر داده های ذخیره شده از بخش فناوری اطلاعات (41 درصد) و پس از آن منابع طبیعی (31.3 درصد)، مراقبت های بهداشتی (16.7 درصد) و خدمات اجتماعی (9.2 درصد) هستند. در مجموع 1750 مشتری داده های خود را در Filecoin قرار داده اند. این محقق همچنین نوشت:

“یک شبکه تحویل محتوا (CDN) برای Filecoin و IPFS، به نام Project Saturn، در حال حاضر در حال توسعه است تا نیازهای جستجوی ذخیره سازی را برآورده کند. Saturn از طریق تحویل محتوا با سرعت بالا و کم هزینه به بازار جستجوی Filecoin خدمت خواهد کرد. هدف ما ارائه آن است.

در اوایل ماه مارس، Filecoin ماشین مجازی Filecoin (FVM) را منتشر کرد که قراردادهای هوشمند به سبک اتریوم را به شبکه آورد. از آن زمان، بیش از 2300 قرارداد هوشمند بر روی FVM مستقر شده است که 7 درصد از قبوض گاز بلاک چین را در سه ماهه دوم 2023 مصرف می کند.

افزایش نرخ پذیرش Filecoin.منبع: مساری

مجلات: بلک راک نسبت به بیت کوین صعودی است، مدیرعامل جمینی «پارانوئید»، کارکنان CEX ناامید هستند

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا