🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل ShapeShift می گوید که نبرد بین ارزهای رمزپایه و دولت ها “تازه شروع شده است”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اریک وورهیس، مدیر عامل Shapeshift می گوید صنعت کریپتو باید برای افزایش فشار دولت آماده شود.

اریک وورهیس، مدیر عامل Shapeshift معتقد است که جنگ بین دولت ایالات متحده و صنعت کریپتو تازه شروع شده است، علیرغم فشار قانونی بی سابقه ای که ارزهای دیجیتال اخیراً در ایالات متحده با آن مواجه شده اند.

به گفته این کارآفرین، مقامات ایالات متحده هنوز ارزهای دیجیتال را به عنوان یک تهدید وجودی برای سیستم ارزهای فیات نمی‌دانند و سرکوب اخیر فقط یک پاسخ فرصت‌طلبانه به انفجار سال گذشته شرکت‌های رمزنگاری سرکش است. منظور من این است.

وورهیز در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: «آنها فکر می کنند این یک منطقه کلاهبرداری است که در آن شبیه قهرمانانی هستند که وارد می شوند و آشفتگی را تمیز می کنند.»

به گفته Voorhees، قبل از اینکه دولت‌ها کاملاً با آنها مخالفت کنند، باید ارزهای دیجیتال به جریان اصلی تبدیل شوند. در آن مرحله، برای مقامات دولتی برای سرکوب ارزهای دیجیتال «خیلی دیر» خواهد بود، زیرا افراد زیادی ارزش و مفید بودن آنها را درک خواهند کرد.

Voorhees بدون محدودیت جریان سرمایه که در سیستم های مالی سنتی وجود دارد، شکی ندارد که رمزارزها در نهایت در نبرد برای قلب ها و ذهن ها پیروز خواهند شد.

«سرمایه جایی می رود که کمترین اصطکاک وجود داشته باشد […]او خاطرنشان کرد: در دنیای ارزهای دیجیتال، سرمایه آزادانه و بدون زحمت حرکت می کند.

مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا